Страница 4 от 22 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 319
  1. #46

    Подразбиране

    много се радвам че са ви харесали ягодките,значи е дошло време и за череши,изглеждат много вкусни
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #47

    Подразбиране

    Правя първи стъпки в опита с рамкирането,падна едно опъване,две ръце не стигат е,това излезе в крайна сметка,като за първи опит не е толкова зле
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #48

    Подразбиране

    Ето и Розмари вече се сдоби с рамка!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #49

    Подразбиране

    ето ме пак,последния плод приличащ на грозде ама може би от по-дребното е вече налице
    За сега ще си почина от плод-зеленчука,пък като ми дойде музата отново..схеми се намират достатъчно
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  5. #50

    Подразбиране

    днес опитах да шия графика за първи път,това се получи,като го започнах докато не го довърших не го оставих
    Модела е от последния брой на Галерия Бродерия,там беше дадено да се шие с фон ама реших да опитам без фон на бяла неразграфена панама..и добре че така направих
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #51

    Подразбиране

    втори опит за самостоятелно рамкиране
    ставам все по-добра,само дето пръстите ме болят от ръчкането на карфиците,рамкирам по дадените от НИА снимки във форума как да си рамкираме сами гоблен
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  7. #52

    Подразбиране

    Реших и аз да ушия молитвата,почти всеки я има като гледам
    На снимката не се вижда добре но е на бледожълта панама с ламе,с 4 ката конец я ших,а панамата ми се стори ужасно твърда,едвам успявах да я прегъна за да шия,не е подготвена за рамкиране,затова е намачкана,но излезе големичка,може би заради едрата панама това ми е първи опит да шия букви
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  8. #53

    Подразбиране

    Уших тази карта за моята приятелка в Щатите,сложих и надпис не дотам сполучлив
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  9. #54

    Подразбиране

    ето и втората Молитва която съм предвидила за баба си
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  10. #55

    Подразбиране

    Скоро не съм показвала нищо,тази луна сега я завърших и бързам да я сложа и тук
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  11. #56

    Подразбиране

    ето така изглеждат рамкираните от мен плодове и зеленчуци,и вече окачени, на графиката опитах да направя някакво подобрение в червено,мисля че е по-добре от началния й вид

    Другата седмица ще ми бъдт рамкирани двете молитви и луната,вече ги занесох да ги правят,като станат готови ще показвам!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  12. #57

    Подразбиране

    Докато нямаше форум аз не съм скучала,вече двете молитви са рамкирани и закачени,както и луната
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  13. #58

    Подразбиране

    а в момента се боря с този дименшънс,до тук съм стигнала,бях се уплашила като видях схемата и конците но...съм инат и няма да се откажа
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  14. #59

    Подразбиране

    Най накрая му видях сметката на този Дименшънс,бях изгубила всякакво търпение че някога ще свърши този контурен бод
    озорих се но се напънах и ето го вече готов,аз лично си го харесвам като цяло,надявам се и на вас да ви хареса!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  15. #60

    Подразбиране

    Реклама:
    уших тези сладури междувременно преди мъничко и ги закачих с карфици за да ги снимам и сложа тук..а междувременно когато се върнах заварих един любопитен котарак да се опитва да се закача с мъничетата в чашките трябва по-нататък да си ушия един сиамец за да няма недоволни
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Страница 4 от 22 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •