Показване на 1 до 12 от 12
  1. #1

    Подразбиране доста съм разочарована

    Момичета вчера си взех два гоблена които бях дала за рамкиране и за мое разочарование видях ,рамкирани са така че по два реда от страна са под паспартуто.незнам как става това но е много гадно уточнихме всичко и накрая много се ядосах.
    става въпрос за тези два взели са например части от гоблена от самата рамка която е ушита
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #2

    Подразбиране

    Аби,съжалявам,че така се е получило.Трябвало да ги рекламираш веднага.И сега не е късно.В крайна сметка ти си клиентът и трябва да се изпълнят твоите изисквания,за което съм сигурна,че добре си си платила.Доколкото разбирам трябва да оправят само паспартуто.Занеси ги пак,кажи че си ги разгледала в къщи по-внимателно и искаш да ги поправят.Няма непоправими неща.Вместо да се ядосвам като ги гледам - така бих направила аз.
    http://pepa555.mylivepage.com/about - моите гоблени

  3. #3

    Подразбиране

    И аз имах подобен проблем с Йерусалимската света богородица,но го видях едва в къщи ,почти цялата бродирана рамка е вкарана вътре.След няколко дена отидох до атилието ,но категорично ми отказаха рекламация.Може би трябва да сменям рамката ,но удоволствието ми струваше 85 лв и си я гледам така и всеки път се ядосвам.Може някога да реша да я оправя.Повече никога не съм ходира в това атилие ,но какво от това,огорчението само за мен.Пробвай с рекламация може при теб да се получи.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #4

    Подразбиране s

    Здраве, кое ателие си ползвала,че аз да не ходя там.Досега съм рамкирала само в магазина зад пощата.

  5. #5

    Подразбиране

    Мойто да поясня е на Христо Ботев (незнам кой номер) между Цар Симеон и Пиротска.за конци гоблени и рамки е много са любезни но несщо с рамката .........не се получи......

  6. #6

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от fantaziq Виж мнение
    Здраве, кое ателие си ползвала,че аз да не ходя там.Досега съм рамкирала само в магазина зад пощата.
    Ателието е на Червеният площад до магазин 2be ,точно до спирката. Но пък съм много доволно от магазинчето на вторият етаж на Образцов дом.
    не съм ползвала услугите на магазина зад пощата

  7. #7

    Подразбиране

    Аз пък използвам едно друго ателие в което продават и картини,ако кажа кое е тук може да прозвучи като реклама,но съм страшно доволна и рамките стават за по малко от седмица!!!Ако някой иска да знае къде е ще кажа на лични.Става въпрос за Варна.

  8. #8

    Подразбиране

    Като гледам какви проблеми имате с рамкирането,съм доволна че съпруга ми ми прави рамките от алуминий,а пък и по ми харесват от дървените.Стават много хубави а пък и по бързо не чакам.Като ушия гоблена почти веднага като му остане време го слагам в рамка.Ето няколко от тях.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  9. #9

    Подразбиране s

    Някоя варненка може ли да ми каже къде мога да си рамкирам кръглите и елипсовидните гоблени?

  10. #10

    Подразбиране

    stenli63, може ли да разкажеш как ти правят рамките?

  11. #11

    Подразбиране

    Съпруга ми произвежда алуминиева дограма и за това ми прави той рамките.Ащо се отнася как го прави ,на принципа на сглобяването на прозорците например,а някъде с лепене,зависи от рамката.Дава да се боядисват някои елементи според цвета на рамката в зависимост от гоблена за да си пасва.

  12. #12

    Подразбиране ..............

    Реклама:
    Здраве, доколкото разбрах не си останала доволна от рамкирането в "Пикасо".
    Аз два пъти връщам в арт център "Хиперион". Втория път не харесах рамката и след като я взех втория път, гоблена беше монтиран накриво.
    Вече поръчвам рамка и паспарту в "Пикасо", стъклото вземам от стъкларското ателие на ул."ген. Столетов" и си монтирам сама. Цената излиза 2 пъти по евтина.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •