Страница 1 от 6 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 76
  1. #1

    Подразбиране ММоята скромна колекция

    Най-после и аз реших да се престраша да покажа творбите си.Все го отлагах този момент,защото като гледам какви големи и красиви колекции има,направо се чудя за какво ли да показвам моите работи.В крайна сметка няма нищо по-различно от показваните от всички вас.Но реших и аз да се "изфукам"все пак.Първият ми гоблен беше Щастливо завръщане.Стана изключително лош-не само защото ми беше първият,но и схемата беше ужасна.Спомням си,че беше на ф-ма Заря-готова комплектовка.Ще го покажа по-нататък.Това ми беше вторият-Казанлъшки
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #2

    Подразбиране

    Този е вторият-също Казанлъшка комплектовка
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #3

    Подразбиране

    Този го събирах както беше даден с ДМЦ,но мисля,че е несполучлив и така и не го сложих в рамка
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #4

    Подразбиране

    Котето е по схема от Нета,с конци Пъпетс го ших и също мисля,че не е особено сполучлив избора ми на конци,трябва да му шия фон,но ще почака
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  5. #5

    Подразбиране

    Мишката я уших за първият рожден ден на сина ми-м.май,а зодията му след това.Уших и зодия Лъв,но я подарих преди да се сетя да я снимам.Бих казала,че Лъвът не е особено красив,но такава е схемата.И тези са по схеми от форума
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #6

    Подразбиране

    Ето тази щампа уших набързо за подарък на детските ясли,в които ходи сина ми.Беше ми първата щампа и ще си остане сигурно и последна.Вярно,че става бързо,но първо ми беше трудно да я шия и второ не става като гоблен.С две думи си е чисто кавьорче.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  7. #7

    Подразбиране

    Обещах да покажа и първият си гоблен.Той всъщност изобщо не е за показване
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  8. #8

    Подразбиране

    Първият уших преди Коледа,втория след Коледа,а зъбчето след Нова Година
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  9. #9

    Подразбиране

    Ето моите зъбчета вече в рамки и отиват за подарък .Дано да ги харесат
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  10. #10

    Подразбиране

    Няма да покажа нещо ново,просто искам да се похваля.Тези птички ги сложих сама в рамката-за половинката ми,за днешният празник.Е,не е идеално,но за първи опит мисля,че се справих
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  11. #11

    Подразбиране

    Ето нещо,с което се занимавах през почивните дни,но ги показвам сега,защото вчера ги сложих в рамки Планувала съм и още едно с червени цветя,но като свърша с Авантюрката.Ей,някой да не си помисли,че всичките пиленца са за мен-не,само едното,другите отиват за подаръци
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  12. #12

    Подразбиране

    Най-после розите са готови-преди 10 дни ги свърших,но нямах време по-рано да ги снимам.Ето още едно пиленце с червени цветенца
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  13. #13

    Подразбиране

    Да се похваля-два от гоблените ми видяха вече рамки и отидоха за подаръциИмам още няколко малки готови,но тях ще покажа след празницитеИзвинявайте за лошите снимки,но така и не можах да намеря подходящ ъгъл да ги снимам
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  14. #14

    Подразбиране

    Ето още малко,малки,готови неща.Е,не е кой знае какво попълнение,но ги ших с голямо удоволствие и между друготоНа първата графика и промених цветята,за да се върже с другите,а пък и онези пухчета не ми допаднаха особено.Много цветове за нищоИмам в предвид оригиналната схема
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Ето и готовата графика от Играта на цветовете,да я изтипосам и тук
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Страница 1 от 6 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •