Страница 2 от 6 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 76
  1. #16

    Подразбиране

    Ето с това се занимавах последния месец,но нещо не съм много доволна от резултата,оставям на Вас да прецените дали си е струвало усилията,които положих
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #17

    Подразбиране

    Ето това завърших вчера и бързам да се похваля-още неизпран и изгладен.Само ме притеснява дали ще се изпере химикала,но ще положа усилия
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #18

    Подразбиране

    Това е последното,което уших благодарение на идеята,която ми подхвърли МладенкаХиляди благодарностиТази Мадона ми беше в плановете,но не се знае кога щеше да види бял свят,ако не беше Младенка.А на тези двата им дойде времето за рамка и искам да споделя как изглеждат с вас
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #19

    Подразбиране

    Нещо малко,но шито с особено вълнение за любим човек
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  5. #20

    Подразбиране

    Това са последните ми попълнения,зодийката е готова отдавна,но заради профилактиката не можах да я покажа.И тук искам специално да благодаря на Маржи за предоставената схема на Св.Петка..Ших я 1:1,защото трябваше да е готова за Петковден,а ако беше голям модел нямаше да успея със срока.Да не забравя да благодаря и на Младенка,под нейното вещо ръководство и хубави обяснения успях да кача тези снимки
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #21

    Подразбиране

    Бързам да се похваля с готовата Св.Петка в рамка
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  7. #22

    Подразбиране

    Ето и моята количка,още не е в рамка,но скоро ще я облека
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  8. #23

    Подразбиране

    Не са нищо особенно,но заразена от общата болест,която са прихванали повечето съфорумки ето и моите мъничета за Коледа,надявам се да има и ощеНе са оформени,защото още се чудя какво точно ще стане от тях
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  9. #24

    Подразбиране

    Е,това не е коледно,но все пак нека го покажа
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  10. #25

    Подразбиране

    Това са ми последните неща,които изработих.Рибоците са послучай Никулден-имах двама именници и затова по една риба на всекиМоля да ме извините за лошите снимки
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  11. #26

    Подразбиране

    И след като вече моята изненада зарадва коледното ми другарче,да си я сложа в темичкатаЗа по-хубава снимка посетете темата за получени подаръци свързани с играта...Ния се е справила перфектно със снимките
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  12. #27

    Подразбиране

    Вече новият притежател си показа подаръка и е време и аз да си го сложа в темичката.Това е мънистената красота,която уших с много желание и специално за Младенка
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  13. #28

    Подразбиране

    Ето най-после и моя Параклис видя своя край-на 21.12 му ударих и последното бодче и сега ще чака своята рамка.Показвам го неизпран и неизгладен,за което моля да не ме съдите строгоЗабравих да спомена,че това да го свърша толкова скоростно се дължи на играта Втори шанс и сега съм безкрайно щастлива,че се включих в нея
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  14. #29

    Подразбиране

    Реших да дам малко живот на темичката си,че ще вземе да хване паяжина вечепочвам с последния завършен за 2008 год.-щампа на Мечо Пух,лястовичките са първия завършен за 2009 г.,а след тях е Матю ,а ето го и в комплект с МакКуин...
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    продължавам с подаръците,които вече са при новите си притежатели...тези двата са в другарчето ми от 8-мартенската игра,а тези двата са при една приятелка-часовника беше за нея,а графиката за дъщеричката й Толкова за сега,надявам се да ви харесат моите мъничета
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Страница 2 от 6 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •