Страница 5 от 6 ПърваПърва ... 3456 ПоследенПоследен
Показване на 61 до 75 от 86
  1. #61

    Подразбиране

    Благодаря момичета и ви изпращам хиляди целувки.Дано всяка от вас успее да изживее своята приказка,както аз успях

  2. #62

    Подразбиране

    Честито миличка!!!Бъдете много щастливи!!! Годежа Ви е бил като приказка, а каква ли ще е сватбата
    ..::Gobelin World::..

  3. #63

    Подразбиране

    Личи си, че преливаш от щастие. А и годеникът също. Дано сте все така щастливи и усмихнати да края на живота си.

  4. #64

    Подразбиране

    Желая Ви много щастие и занапред.
    Нека щастливата усмивка цял живот да грее на лицето ти, така, както в този прекрасен ден!
    Красотата ни прави по-силни и по-добри.


  5. #65

    Подразбиране

    Мила, прекрасни сте.От все сърце ви желая много,много щастие,любов и прекрасни дечица!!!

  6. #66

    Подразбиране поздравления

    Честито мила! От сърце пожелавам много радост,щастие,здраве и късмет и пълна къща с дечица!
    Много сте красиви и си личи,че и много щастливи.Така да е през целия ви дълъг семеен живот!

  7. #67

    Подразбиране

    Честито! Много сте красиви! Желая ви щастие и обич все така свежи!!!

  8. #68

    Подразбиране

    ПОЗДРАВЛЕНИЯ ЗА ПРЕКРАСНАТА ДВОЙКА! ЕТО, ЧЕ И ГОДЕЖЪТ СТАНА ФАКТ, А КОГА ДА ОЧАКВАМЕ СВАТБАТА!

  9. #69

    Подразбиране

    На всички ви хиляди и хиляди целувки
    Rebostobg годежа ми изсмука силите и нямам нерви за втора такава подготовкаТака,че ще отложа с 6-7-8 месецаНо вие пак ще узнаете първи обещавам

  10. #70

    Подразбиране

    Два дни не съм влизала във форума, и за малко да изпусна - толкова хубави неща си показала. И макар,че ще се повторя,но няма да пропусна да кажа,че ти наистина се една принцеса- красива и щастлива. Бъдете така през целия ви съвместен живот! Нека това щастие не ви напуска никога! А сватбата може и да почака. В очакването е тръпката и надеждата.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  11. #71

    Подразбиране

    Желая ти всичкото щастие на света и много късмет

  12. #72

    Smile

    ПОЗДРАВЛЕНИЯ
    ПОЖЕЛАВАМ ДА СТЕ МНОГО ЩАСТЛИВИ И ЛЮБОВТА ВИ ДА НАРАСТВА С ВСИКИ ИЗМИНАЛ ДЕН ВСЕ ПОВЕЧЕ И ПОВЕЧЕ.

  13. #73

    Подразбиране

    Мила, прекрасна си!
    Нека усмивките ви не слизат от лицата!
    А сватбата да е още по-хубава и пищна!

  14. #74

    Подразбиране

    Прекрасен годеж,желая ти много ,много щастие.
    Благодаря ти за приятните емоции с които ме дари,като сподели с нас този прекрасен ден от живота си.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  15. #75

    Подразбиране

    Реклама:
    Миличка, снимките наистина са много красиви, а за вас двамата просто нямам думи Много щастие и любов ви желая! И те чакам за сватбената рокля

Страница 5 от 6 ПърваПърва ... 3456 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •