Показване на 1 до 3 от 3

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране Малко помощ за една мама

    Здравейте !Много ми е драго че толкова момичета отделят време за подобни занимания !Ако не ви притеснявам много, бих искала да получа няколко съвета от вас!Съвсем скоро(след по - малко от 2 месеца) чакам появата на моето бебче !От известно време съм се вманиачила на тема бродиране и шиене, но никога не съм пробвала с гоблени .Сега имам голям мерак да започна,но въпроса е "От къде?" Бихте ли ми препоръчали нещо подходящо за начинаеща,малко ми у трудно да преценя !Много ви благодаря предварително

  2. #2

    Подразбиране

    Виж в Безплатни схеми - Детски - Бебешки модели. Сигурно ще ти хареса нещичко

  3. #3

    Подразбиране Съвет от друга мама....

    Добре дошла сред нас мила....
    Аз също проших през първата си бременност. Дъщеря ми цени този първи, простичък мой гоблен, защото знае, че съм го шила, докато съм била бременна с нея.
    Моят съвет е да отидеш до някой близък гобленарски магазин и да си харесаш като тематика някое малко гобленче-което задължително се шие 1:4.
    Ако обичаш цветя-вземи си маргаритките, розите или др., ако си падаш по пейзажи-вземи си "Мелничката" или "Фарчето".
    Ако вече знаеш пола на бебето и си по смела (защото те са малко по-големички) пробвай се с "Падаща звезда"-за момченце или "Първи лъчи"-за момиченце...Май ти изброих гоблени от Миленастил-виж ги в сайта им www.milenastyle.com и си харесай нещо като за начало.
    Ако имаш проблеми, питай-момичетата в този сайт са много отзивчиви и любезни-няма да оставят питането ти без отговор, гарантирам ти.
    И още един съвет-ший сега, защото после ще ти е доста трудничко, особено ако няма кой да ти помага за отглеждането на бебето и за домакинството-това от личен опит....аз така 2,5 години довършвам вече за синчето ми Падащата звезда....
    Успех в начинанието и леки "последни метри" в бременността...

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •