Страница 11 от 12 ПърваПърва ... 9101112 ПоследенПоследен
Показване на 151 до 165 от 168

Тема: Jully

  1. #151

    Подразбиране

    Направо съм без думи, преди година съм писала тук. Срам, срам. Не че съм ушила нещо, но да започна с едно гобленче, което го носех по почивки и най-накрая това лято с голямо нежелание го довърших :

    Следващото трябваше да стане за края на август, но стана октомври - ноември:

    а веднага след него уших и змията от националната среща

    Много е готина, как да не я ушие човек
    Редактирано от Jully : 05.02.2013 в 19:57.

  2. #152

    Подразбиране

    После подхванах коледната тематика. Които успях да сглобя отидоха по предназначение, даже забравих да снимам - имаше свещички, снежковци. А това е любимеца на малката, но така и не успях да ги монтирам на нещо. И едно птиченце

  3. #153

    Подразбиране

    И на последно място уших един подарък, за който трябва да благодаря на marji. Страхотна мънистена змия. За първи път шия с мъниста и стана малко стегната на места.

  4. #154

    Подразбиране

    Jully,това което нсим показала ми изглежда като годишен отчет. Много хубави нещица си измайсторила. Особено покривката, истинско бижу е. И мънистената змия е много сладурска.

  5. #155

    Подразбиране

    Благодаря, Вени. Май може да се каже, че е годишен отчет. Малко е, но толкова мога. А покривката е от миналата година и много си я харесвам.

  6. #156

    Подразбиране

    Много-малко няма значение!!! Важното е удоволствието от хобито ни!!! Поздравления за всичките , макар и малки неща!!!
    http://www.snimka.bg/?album%3baid=326795%3bold=1
    pepinapepina@abv.bg
    Среща 11.01.15 г. неделя за 13.00 часа в " Рандеву"

  7. #157

    Подразбиране

    Благодаря, Пепи! Да, вярно е, и да съм нервна - сядам да шия. Може 10 бода да избоцкам, но се успокоявам!

  8. #158

    Smile

    , Юле! Колкото толкова, не гоним норма Най- ми хареса гобленчето за годишнината ви с Иво Сладурско е много-оо

    http://www.facebook.com/media/set/?s...9555361&type=3 Албум с изработени от мен неща ♥


    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  9. #159

    Подразбиране

    Уж всеки ден влизам във форума, а съм пропуснала мънистената змия. Браво!Станала е много хубава и много бързо я уши - точно навреме за Годината на змията. Останалите ти творения също са много хубави - особено това за годишнината от сватбата ви. Супер е!

  10. #160

    Подразбиране

    Благодаря, Ками, Марианка! Много увлекателно е с тези мъниста, а и бързах наистина да е готов за 10 февруари.Остава да го дооформя както трябва.

  11. #161

    Подразбиране

    Ех, не съм показала как ги оформих последните


  12. #162

    Подразбиране

    Много добре си оформила и трите, но най много ми харесаха младоженците!

  13. #163

  14. #164

    Smile

    Чудесно оформление..................

  15. #165

    Подразбиране

    Реклама:
    Благодаря, момичета. Имам още за оформяне, но като ми дойде музата за това

Страница 11 от 12 ПърваПърва ... 9101112 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •