Страница 3 от 12 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 168

Тема: Jully

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Охоо, знаеш ли какво заслужаваш , защо Мечо Пух не е в рамка, защо не си слушате детето, Вени не , не настоява ли нейния гоблен да е с предимство - пък и е толкова сладък. А това, че не са ти снимани гоблените не е оправдание. Аз зная, че има кой да ги снима, хайде не хитрувай и покажи всичко, защото ние сме любопитни. А за това, което си показала

  2. #2

    Подразбиране

    Ама , че са сладки.
    Права е Кара, да взимаш да ги рамкираш вече.
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  3. #3

    Подразбиране

    Много са хубави и трите попълнения. Мечо пух е толкова сладък - сигурно малката госпожица много му се радва

  4. #4

    Подразбиране

    Благодаря, момичета.

    Кара, тя, госпожичката иска да го рамкирам, но той горкият е леко пострадал. И при прането не излезе една малка капчица кръв. А и малко ме е страх, да го рамкирам сама. Първо ще рамкирам правоъгълните, да набера кураж и за кръглата рамка.
    А другите обещавам утре да ги покажа.

  5. #5

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Jully Виж мнение
    Благодаря, момичета.

    Кара, тя, госпожичката иска да го рамкирам, но той горкият е леко пострадал. И при прането не излезе една малка капчица кръв. А и малко ме е страх, да го рамкирам сама. Първо ще рамкирам правоъгълните, да набера кураж и за кръглата рамка.
    А другите обещавам утре да ги покажа.

    Друг път ако имаш подобни фалове да знаеш пере се първо със студена вода, но не трябва кръвта да е престояла трябва да се третира веднага, след избледняването в студената вода го търни със сапунче и го изпери и изплакни - няма да остане следа. Потопиш ли го в топла вода няма изпиране, по скоро се фиксира. В този случай помисли да импровизираш и ушиеш някакво продължение на водата.

  6. #6

    Подразбиране

    Jully. Прекрасни гоблени имаш. А този мечо Пух риболовец е много сладък

  7. #7

    Подразбиране

    Даже започвам от днес.
    И ще започна с подаръците за свекърва ми за осми март и рожденния ден.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  8. #8

    Подразбиране

    Подаръка е разкошен, дано свекърва ти да го е оценила. А мазилката и валяка на стената ми напомни за детството ми. Моята стая имаше същия декор. Много приятно ми стана и ме върна години назад

  9. #9

    Подразбиране

    Браво на снахичката много добре се представя, подаръкът е разкошен.

  10. #10

    Подразбиране красота

    мила Jully имаш невероятна колекция,направо се учудвам как след първия ти гоблен /много е труден/ си продължила много красоти си сътворила

  11. #11

    Подразбиране

    Mari_ar, kara, благодаря.

    Мари, за валяка той си е оттогава. Свекърва ми много иска да го махне, но за сега не успява. Трябва цялата къща да боядисва.

    А ето и един гоблен, който започнах в лош за мен момент да ме успокоява. Вече рамкиран и на стената.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от Jully : 01.05.2009 в 20:26.

  12. #12

    Подразбиране

    И моята първа проба за рамкиране.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от Jully : 28.03.2009 в 16:46.

  13. #13

    Подразбиране

    Големи красоти си сътворила от последното ми влизане в страничката тиОстанах очарованаА опитът ти за рамкиране, макар и за първи път, е успешен!
    Браво

  14. #14

    Подразбиране

    Благодаря, ванина5860.

  15. #15

    Подразбиране

    Jully,страхотни работи има на твоята страничка!!!
    Минитата са много сладки и закачливи...
    А за "Майчиното щастие",май е излишно да се пише:красота,красота и пак красота.Толкова сполучлив вариант на модела никога не съм виждала!Разбирам,че и дълго време си го шила,вижда се,че е труден...Ама си е заслужавало,гобленът е като снимка.

Страница 3 от 12 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •