Показване на 1 до 7 от 7
  1. #1

    Подразбиране Как да обърна схемата огледално?

    Щия една коледна покривка и канта е само ляв. Как да го направя десен? Не знам дали ме разбрахте. Опитах да го обърна вертикално, но не ми пасват бройките, а и картинката се обръща нагоре, а аз искам да е огледална. Сигурно има някакъв начин за това.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    • Тип на файла: jpg 4.jpg‎ (187.9 KB, 14 показвания)

  2. #2

    Подразбиране

    A така не става ли?
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    • Тип на файла: jpg 4.jpg‎ (186.1 KB, 7 показвания)

  3. #3

    Подразбиране

    И аз първоначално така мислех да го направя. Опитах, но не става хубаво, когато не е симетрично. Освен това не съвпада линията, която свързва ъглите. Този знак "Е" имам предвид.От едната страна е на 4 знака от линията, а от другата на 6

  4. #4

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mery_kostadinova Виж мнение
    И аз първоначално така мислех да го направя. Опитах, но не става хубаво, когато не е симетрично. Освен това не съвпада линията, която свързва ъглите. Този знак "Е" имам предвид.От едната страна е на 4 знака от линията, а от другата на 6
    Мери, имаш ли програмата Microsoft Photo Editor? Ако да, там има опция да обърнеш снимката огледално, уви нямам я вече тази програма иначе бих ти помогнала

  5. #5

    Подразбиране

    Я виж дали това става, пробвах с една друга програма

    ...май така трябва да се получи
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    • Тип на файла: jpg 1.JPG‎ (218.3 KB, 6 показвания)
    • Тип на файла: jpg 3.jpg‎ (174.0 KB, 11 показвания)

  6. #6

    Подразбиране

    Много ти благодаря Наде. Мисля че това ще ми свърши работа. Нищо че знаците са наобратно, поне са си на мястото. Благодаря мноооооооого

  7. #7

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от mery_kostadinova Виж мнение
    Много ти благодаря Наде. Мисля че това ще ми свърши работа. Нищо че знаците са наобратно, поне са си на мястото. Благодаря мноооооооого
    Радвам се, че се е получило, то няма начин знаците да не са наобратно, понеже е огледално, но това няма да те обърка

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •