Показване на 1 до 15 от 56

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от leti_at Виж мнение
    ИМАШЕ ПОДОБНА ТЕМА, НО ....ЩЕ БРОДИРАТЕ ЛИ ДНЕС НА НИКУЛДЕН?
    НА МЕН МНОООООГО МИ СЕ ШИЕ, ИЗОСТАВАМ С ТОВА ,КОЕТО СЪМ СИ ПОСТАВИЛА КАТО ЦЕЛ ДО КОЛЕДА, ВКЪЩИ НЯМАМ ИМЕННИК...И ВЪПРЕКИ ВСИЧКО МИ СЕ СТРУВА НЯКАК ГРЕШНО ТОЧНО ДНЕС ДА ШИЯ. ПРИ ВАС КАК Е?
    МОЖЕ БИ ЩЕ ИЗЧАКАМ ДА СЕ СТЪМНИ, ЧУВАЛА СЪМ, ЧЕ КОГАТО СЛЪНЦЕТО ЗАЛЕЗЕ, МОЖЕ. ТОГАВА НЕ БИЛО ГРЕШНО.
    СУЕВЕРИЯ ЛИ СА ТОВА? ГРЕШНИ ЛИ СМЕ...И "ПО-ПРАВЕДНИ" ЛИ СТАВАМЕ КАТО СПАЗВАМЕ ТЕЗИ НОРМИ?
    ТАКЪВ ХУБАВ ДЕН Е ДНЕС, А МЕН КАКВИ МИСЛИ МЕ ТЕРЗАЯТ....НАПЪЛНИХТЕ ЛИ ВЕЧЕ ШАРАНИТЕ ? ВЕСЕЛ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ОТ ФОРУМА!
    Суеверие е това, не е ли библейско, значи е човешка измислица!!!

  2. #2

    Подразбиране

    Аз лично шия.За мен не е работа,а хоби.За прането и чистенето и аз го знам.Но може би ще се съгласите ,че има разлика м/у това как се перяли някога и как се пере днес - пералнята върши това.А знам ,че не се върши работа пр.плетене на нещо ,което ще се облича или както казваше баба ми "за гръб".Това с шиенето за мен е ,като въпроса с постите.Познавам хора ,които ги спазват стриктно-на всяка цена.Но си мисля ,че е по- важно какво вършиш и как се държиш ,а не какво консумираш?!

  3. #3

    Подразбиране

    Аз също шия на празниците.Моята баба казваше , че за работата почивен ден и празник няма За мен шиенето е удоволствие и ако имам време за това не се съобразявам с празниците.

  4. #4

    Подразбиране

    Ако мога да се сдържа-не шия. Но когато искам да свърша нещо бързо шия след като се стъмни!
    Те тези празници този месец край нямат!
    Варвара,Сава,Никулден и колко ни чакат още......

  5. #5

    Подразбиране

    Категорично не шия на празници.Ако много ми се шие почвам късно към 10 вечерта.Миналата година ших цял ден на Атанасовден и вечерта вече бях с бъбречни кризиА на други празници или ще се изгоря , или ще се порежа и някакви лоши неща все ми се случват.Затова ме е страх и не шия .
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •