Показване на 1 до 15 от 56

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Аз лично шия.За мен не е работа,а хоби.За прането и чистенето и аз го знам.Но може би ще се съгласите ,че има разлика м/у това как се перяли някога и как се пере днес - пералнята върши това.А знам ,че не се върши работа пр.плетене на нещо ,което ще се облича или както казваше баба ми "за гръб".Това с шиенето за мен е ,като въпроса с постите.Познавам хора ,които ги спазват стриктно-на всяка цена.Но си мисля ,че е по- важно какво вършиш и как се държиш ,а не какво консумираш?!

  2. #2

    Подразбиране

    Аз също шия на празниците.Моята баба казваше , че за работата почивен ден и празник няма За мен шиенето е удоволствие и ако имам време за това не се съобразявам с празниците.

  3. #3

    Подразбиране

    Ако мога да се сдържа-не шия. Но когато искам да свърша нещо бързо шия след като се стъмни!
    Те тези празници този месец край нямат!
    Варвара,Сава,Никулден и колко ни чакат още......

  4. #4

    Подразбиране

    Категорично не шия на празници.Ако много ми се шие почвам късно към 10 вечерта.Миналата година ших цял ден на Атанасовден и вечерта вече бях с бъбречни кризиА на други празници или ще се изгоря , или ще се порежа и някакви лоши неща все ми се случват.Затова ме е страх и не шия .
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •