Показване на 1 до 15 от 56

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Момичета,
    Специално за Антонов и Атанасов ден:
    "Жените не работят, не варят боб и леща, за да не разсърдят чумата, шарката и синята пъпка."

    Избягвам да шия на по големи празници, защото обикновенно после разшивам. И ми се

  2. #2

    Wink

    Според мен шиенето преди време, когато се измислени тези догми и сегашното - нямат нищо общо. Аз специално шия единствено и само за удоволствие, за мен то не е работа, затова не виждам защо да ми се забранява да си доставям радост. /По логикато на забраните шивашките предприятия трябва да затворят/

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от megim Виж мнение
    Според мен шиенето преди време, когато се измислени тези догми и сегашното - нямат нищо общо. Аз специално шия единствено и само за удоволствие, за мен то не е работа, затова не виждам защо да ми се забранява да си доставям радост. /По логикато на забраните шивашките предприятия трябва да затворят/

  4. #4

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от megim Виж мнение
    Според мен шиенето преди време, когато се измислени тези догми и сегашното - нямат нищо общо. Аз специално шия единствено и само за удоволствие, за мен то не е работа, затова не виждам защо да ми се забранява да си доставям радост. /По логикато на забраните шивашките предприятия трябва да затворят/
    Абсолютно съм съгласна с теб относно шиенето за мен това е удоволствие както се едно да седна да пия кафе с приятелка така че това не е работа и аз шия когато ми се шие
    Дори днес е Лазаров ден моята пералня опра три пъти ако гледам празниците кога мога да успея със домакинската работа като се има впредвид че съм осем часа на работа през седмицата ?

  5. #5

    Подразбиране

    Момичета, не се терзайте напразно! Аз шия най-много по празниците, поради същата причина, че работя в седмицата не по 8, а дори по 10 часа и нямам време. Но на празници с огромно удоволствие и без всякакви терзания се отдавам на хобито си. Днес - на Лазаровден, дори съм се отдала на основно чистене - мия прозорци, пера пердета и т.н. Не вярвам в такива суеверия...

  6. #6

    Подразбиране

    устисках до сега, но мина 16 часа и грабвам иглата

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •