Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234
Показване на 46 до 56 от 56
  1. #46

  2. #47

    Подразбиране

    аз не шия по време на църковни празници, но другата седмица ще наваксвам

  3. #48

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от jane_f Виж мнение
    А да попитам сега по великденските празници шиете ли, особено днес?
    Днес е много тежък ден и ако не ти е нещо спешно, моят съвет е по-добре недей да шиеш. Това може и да са суеверия, ама днес имай едно на ум. Разпети петък е все пак.

  4. #49

    Подразбиране

    Най-добре е всеки да прецени сам за себе си,според разбиранията си.Аз не шия,защото ще ми е терсене.Но и не осъждам някой,който е решил да го прави.Така че ако искате шийте,ако искате не. и весели празници!!!

    лептир
    Миналото е история,бъдещето е мистерия,а днешният ден е дар!
    нашият сайт за красотички http://biju.e-pushcom.net/
    моят фейсбук профил https://www.facebook.com/profile.php?id=1155777079

  5. #50

    Подразбиране

    Хубав празник на всички

  6. #51

    Подразбиране

    На края на първия ден на Великден и на втория вече шиете ли....че мен ръцете ме сърбят?

  7. #52

    Подразбиране

    Да, утре мисля да шия.Днес от гости нямах тази възможност.Нашият свещенник ми каза, че това не е работа, а забавление.Приятен празник на всички!

  8. #53

    Подразбиране

    Аз знам че не трябва да се кърпи и пере,нещо което после ще се носи от човек,а гоблена не си го носиш на гърба.

  9. #54

    Подразбиране

    Аз шия по празници, мисля че като не го възприемаш като работа, а като удоволствие не е грях Освен това през делничните дни нямам време особено от тичане и празниците са ми за шиене..Не съм забелязала да ми се случва нещо лошо след като съм шила

  10. #55

    Подразбиране

    Здравейте,днес е Еньовден.Шие ли се днес

  11. #56

    Подразбиране

    Реклама:
    Я не се халосвайте, ами си бродирайте на воля. То, ако погледнем в църковния календар, всеки ден е някакъв църковен празник. Всеки, който ме познава от близо, знае,че съм много вярваща. Но, когато ми се бродира съм го правила и на Коледа и на Великден. Достатъчно е , да не се бродира върху дреха. Всичко останало не е грях. От известно време не бродирам на някои църковни празници само, защото дадох такъв обет . Празниците сама си ги избрах и стриктно си спазвам обета. Но през всички останали дни от годината си бродирам съвсем спокойно. Умишлено пиша бродирам, а не - шия. Ако можете да направите разликата все пак.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •