Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 56
  1. #31

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от megim Виж мнение
    Според мен шиенето преди време, когато се измислени тези догми и сегашното - нямат нищо общо. Аз специално шия единствено и само за удоволствие, за мен то не е работа, затова не виждам защо да ми се забранява да си доставям радост. /По логикато на забраните шивашките предприятия трябва да затворят/
    Абсолютно съм съгласна с теб относно шиенето за мен това е удоволствие както се едно да седна да пия кафе с приятелка така че това не е работа и аз шия когато ми се шие
    Дори днес е Лазаров ден моята пералня опра три пъти ако гледам празниците кога мога да успея със домакинската работа като се има впредвид че съм осем часа на работа през седмицата ?

  2. #32

    Подразбиране

    Момичета, не се терзайте напразно! Аз шия най-много по празниците, поради същата причина, че работя в седмицата не по 8, а дори по 10 часа и нямам време. Но на празници с огромно удоволствие и без всякакви терзания се отдавам на хобито си. Днес - на Лазаровден, дори съм се отдала на основно чистене - мия прозорци, пера пердета и т.н. Не вярвам в такива суеверия...

  3. #33

    Подразбиране

    устисках до сега, но мина 16 часа и грабвам иглата

  4. #34

    Подразбиране

    Аз по празници не щия, но ми се шие та ми се плаче.

  5. #35

    Подразбиране

    Ех, на мен най-много ми се шие, когато не трябва.
    katya ivanova

  6. #36

    Подразбиране

    когато ми се шие не се замислям дали е празник, за мен това не е работа, а удоволствие.

  7. #37

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от lali Виж мнение
    когато ми се шие не се замислям дали е празник, за мен това не е работа, а удоволствие.
    И аз като тебе съм на същия принцип.Когато ми се шие и имам време-шия и не се замислям.

  8. #38

    Подразбиране

    А да попитам сега по великденските празници шиете ли, особено днес?

  9. #39

    Подразбиране

    Уф, аз шия,а знам ,че не бива...Ама много ми се шиеТолкова ли ще е грешно???

    папальона

  10. #40

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от jane_f Виж мнение
    А да попитам сега по великденските празници шиете ли, особено днес?
    Да

  11. #41

    Подразбиране

    Сладурани я грабвайте иглата и не изневерявайте на сърцето си
    alunagalia@libero.it



  12. #42

    Подразбиране

    И аз се въздържам по празниците, колкото и да ме сърбят ръцете.

  13. #43

    Подразбиране

    АЗ СЪЩО СЕ ВЪЗДЪРЖАМ ПО ПРАЗНИЦИТЕ А ТОЛКОВА МИ СЕ ШИЕ

  14. #44

    Подразбиране

    Стига сте се терзали по празниците-в крайна сметка бродирането не е работа а удоволствиеВесело изкарване на всички

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    Почти на всеки празник шия - това за мен не е работа. Виж, друго си е да зашиваш копчета или да кърпиш нещо... това вече си е забранено.

Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •