Страница 4 от 28 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 417
  1. #46

    Подразбиране

    Диде, невероятно красив е станал "Разходка в парка", надявам се , че като си дойда март месец да го видя на живоПоздравления!

  2. #47

    Подразбиране

    Поздравления и от мен, супер е станал, сигурна съм, че и хубава рамка ще му избереш, успех!

  3. #48

    Подразбиране

    Браво Диде, страхотен гоблен си имаш!!!

  4. #49

    Подразбиране

    Разкошнотия!!!

    МНОГО Е КРАСИВ!
    Поздравления за големия труд

  5. #50

    Подразбиране

    E, Диде, страхотен, ама страхотен гоблен си имаш А като гледам що контур има направо ми се завива свят

  6. #51

    Подразбиране

    Благодаря ви,че надничате и при мен!!!!!Много е лесен и много ми спореше.
    Контурът и нищо ,Rossko , в сравнение с Бистрото....Там бях откачила да шия контур........
    Целувам ви!!!!!!!!

  7. #52

    Подразбиране

    Ми то на мен чак ми се прииска да се разходя
    Много е красив
    Бургазлийки ще искат ли за рамката избоцкани делфинчета със златен зъб или ще минеш метър ......

  8. #53

    Подразбиране

    Прекрасен е! Много ми харесва
    За рамка - и аз срещам големи затруднения когато трябва да избирам за Дим.

  9. #54

    Подразбиране

    Голямо спане е паднало при мен щом съм изтървала тази красота.Браво Диде много е красиво.Да си знаеш да пазиш моделчето и за мен.

  10. #55

    Подразбиране

    Юра,бургазлийки ще имат да чакат от мен акула......Нали знаеш колко съм бърза,две години ще минат......
    Лили,не си спала,просто не си очаквала да го завърша .....Че съм една бързачка.......дето всеки ме настига и минава...
    Целувам ви,дами!!!!!

  11. #56

    Подразбиране

    :clapНенагледен е!За рамката- момчетата от ателието в Бургас си знаят.Честито!

  12. #57

    Подразбиране

    Диде, рядко ми остава време за форума и отдавна не бях надничала в темичката ти. Прекрасни неща си изработила..
    Покривчицата за кафенце е супер, Слънчогледите са като живи, а Разходката е фантастична!
    Сега сме в очакване на новите ти проекти!

  13. #58

    Подразбиране

    Да раздвижа малко темичката на Дидка
    Това е нейния първи и може би последен опит за картичка , на която аз съм собственик .Благодаря сърдечно
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  14. #59

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Светла Петрова Виж мнение
    Да раздвижа малко темичката на Дидка
    Това е нейния първи и може би последен опит за картичка , на която аз съм собственик .Благодаря сърдечно
    Светле,дона съм те изненадала приятно,въпреки че я залепих обратно.......Първи - да,но не и последен....
    В момента фъкам едно мече с цветенце....

  15. #60

    Подразбиране

    Реклама:

    Това е гобленчето,което си купих в Търново и с огромно желание си уших.Мъничко е,но е с много знаци и контур.Получи се като картинка от списание.

Страница 4 от 28 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •