Страница 5 от 28 ПърваПърва ... 3456715 ... ПоследенПоследен
Показване на 61 до 75 от 417
  1. #61

  2. #62

    Smile

    Чудно..................

  3. #63

    Подразбиране

    Ох, прииска ми се да влезя в него . Много сладурско!

  4. #64

    Подразбиране

    Чудничко е! А сега очаквам скоро и следващото
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  5. #65

    Подразбиране

    Опаааа едно прекрасно мъниче с френски привкус
    Май- май ще си пасне с Бистрото ,а ?

  6. #66

    Подразбиране

    Много свежо е последното гобленче, а разходката, направо ме плени, наистина е фантастична!

  7. #67

  8. #68

    Подразбиране

    Много колоритно и свежо!

  9. #69

    Подразбиране

    Благодаря ви за милите думи!!!!
    "Пекарна" е май превода,но аз си го кръстих "Хлебарница".Съжалявам,че не мога да направя хубава снимка,има френски възелчета върху кроасанките ,а не мога ди ви ги покажа.
    Юра,мислех,че ще си ходят с Бистрото,но не ми се получава нещо.....Все още търся гоблена,който ще стои до Бистрото ....
    Светле,шия,не спирам.....Малко рехава ми е Кармен,ще напредна още малко и ще сложа етапче.Но пък цветово за сега е страхотна....

  10. #70

    Подразбиране

    Най- после..... готов е преди повече от седмица, но няма кой да го снима и качи тук! Дитка страхотно се е получило! Може ли една топла питчица, или кроасанче нямам претенции....

  11. #71

    Подразбиране

    Много е свежо това магазинче и си личи, че е доста детайлно!

  12. #72

    Подразбиране

    Аууу че красота.... Е, добре де, и аз искам такова бижу, да ми пратиш схемичката- моля,моля,моля

  13. #73

    Подразбиране

    Дидка много е красиво и винаги ще ти напомня за Търново.

  14. #74

    Подразбиране

    Целувки на всички!!!! Следващото ми кафененце е мъничко,но си чака реда....Там няма кроасанки,но пък ще има кафенце за всички ни.....
    lucy ,изпрати ми на лични адреса си,ще ти изпратя всичко,дори кончета съм оставила за мостри.Схемата е цветна,аз си я копирах,но много не бях доволна от копирането в Сс,така че си я копирай в София и ще ми я върнеш като се видим в Бургас през октомври.

  15. #75

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от galq_ivo Виж мнение
    Най- после..... готов е преди повече от седмица, но няма кой да го снима и качи тук! Дитка страхотно се е получило! Може ли една топла питчица, или кроасанче нямам претенции....
    Гали,наемам те за личен фотограф - ще плащам с кроасанки или соленки с джинче........

Страница 5 от 28 ПърваПърва ... 3456715 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •