Страница 6 от 28 ПърваПърва ... 4567816 ... ПоследенПоследен
Показване на 76 до 90 от 417
  1. #76

    Подразбиране

    Диде много красиво е станало. За какво да се наредя - топла питчица като Галя и за топло кроасанче
    v_g_g@mail.bg

  2. #77

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Дида Виж мнение
    lucy ,изпрати ми на лични адреса си,ще ти изпратя всичко,дори кончета съм оставила за мостри.Схемата е цветна,аз си я копирах,но много не бях доволна от копирането в Сс,така че си я копирай в София и ще ми я върнеш като се видим в Бургас през октомври.
    Какви са тези срещи, които си определяте в Бургас Да не забравите да ме поканите
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  3. #78

    Подразбиране

    Леле, за малко да изпусна тая красота

  4. #79

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Светла Петрова Виж мнение
    Какви са тези срещи, които си определяте в Бургас Да не забравите да ме поканите
    Тя Дидката,само така си говори Иска й се да се видим в Бургас, и на мене ми се иска, ама ...
    Диде, душо златна, мааалко по-далече съм от София, така че дай каквото имаш налично в електронен вариант, пък за качеството ще умуваме после

  5. #80

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Дида Виж мнение

    Това е гобленчето,което си купих в Търново и с огромно желание си уших.Мъничко е,но е с много знаци и контур.Получи се като картинка от списание.


    Много е сладурско, Дидка! Прекрасен спомен ще имаш от ВТ

    http://www.facebook.com/media/set/?s...9555361&type=3 Албум с изработени от мен неща ♥


    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  6. #81

    Подразбиране

    Отново, в унисон с предишните ,страхотно гобленче
    Леле, Диде , ти да не би по контура да ги избираш-колкото повече, толкова повече

  7. #82

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от lucy Виж мнение
    Тя Дидката,само така си говори Иска й се да се видим в Бургас, и на мене ми се иска, ама ...
    Диде, душо златна, мааалко по-далече съм от София, така че дай каквото имаш налично в електронен вариант, пък за качеството ще умуваме после
    Люси,заспала кокошка съм......Сканирам и се надявам тази нощ всичко да е при теб...........А за Бургас - ще пием за твое здраве по едно....

  8. #83

    Подразбиране

    Рамкирана Хлебарничката,снимката е много лоша,по-ярко и весело е....Заминава за София като подарък за една прекрасна млада дама,която е влюбена във Франция....
    Редактирано от Дида : 29.05.2014 в 20:39.

  9. #84

    Подразбиране

    Още по-прекрасна е така рамкирана!!! Браво Дидка!!!

  10. #85

    Подразбиране

    Диде, чудесия си направила ти! Много свеж и цветен е гоблена, а тази синя рамка е много подходяща.
    zeza_v@abv.bg

  11. #86

  12. #87

    Подразбиране

    Сега едно мъниче на Дим.Оригинална комплектовка е,подарък от дъщеря ми...Пеперудата е като жива,цветовете са по-ярки,но толкова мога да снимам.
    Редактирано от Дида : 29.05.2014 в 20:40.

  13. #88

    Подразбиране

    Диде много красиво е станало наистина, направо ми се иска да тръгна за Париж . И ти си готова за Бургас, има какво да покажеш
    Редактирано от Vili_SS : 16.09.2012 в 20:23.
    v_g_g@mail.bg

  14. #89

    Подразбиране

    Диде гобленчето е прекрасно, малко но много ефектноКой ли ще е следващият?

  15. #90

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от Дида Виж мнение
    Сега едно мъниче на Дим.Оригинална комплектовка е,подарък от дъщеря ми...Пеперудата е като жива,цветовете са по-ярки,но толкова мога да снимам.
    Обожавам този гоблен!

Страница 6 от 28 ПърваПърва ... 4567816 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •