Страница 2 от 28 ПърваПърва 123412 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 417
  1. #16

    Подразбиране

    maleks ,продадено...столът е твой...
    А сега вече мога да си сложа и новото гобленче,ушито с много любов и желание за другарчето ми от играта Даниела.Моделчето е дадено на пластмасова панама,но аз толкова да го харесах,че Светла не можа да ме разубеди и го уших.Надявам се,че и с рамката съм се справила,не обичам да рамкирам,но пеперудата я рамкирах с удоволствие.
    http://dididimitrova.multiply.com/ph...24/124#photo=1
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #17

    Подразбиране

    Показвам покривката завършена / прелестна е!!!/ и изфъканото ми кученце-възглавничка / голяма красота е/.

    Благодаря на всички за отзивите!!!!
    За покривката - една целувка на Манка...
    За възглавничката - една целувка за Джъмпър / дано така се изписва на кирилица../
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от Дида : 12.02.2014 в 21:08.

  3. #18

    Подразбиране

    Големи прахоляци имало тук...
    Най-после рамкирано и моето Бистро.Рамката ми е подарък от съпруга за рожденния ден.


  4. #19

    Подразбиране

    Едно мъниче за базара в София.....Не е прано,но като го изпера и ще започвам с "мъките на рамкирането".Няма да ми се снима,затова сега да го покажа.

  5. #20

    Подразбиране

    Големи мъки с рамкирането,а още по-големи със снимането....Но общо взето добре се получи.Дано да се продаде на базара.



  6. #21

    Подразбиране

    sissak,миличка,голям зор видях с устичката,но мисля ,че се получи добре.Още веднъж,хиляди целувки за прекрасната възглавничка!!!♥♥♥

  7. #22

    Подразбиране

    Да си приложа чашката и тук,в правилната темичка....

  8. #23

    Подразбиране


    Готова съм.Не съм добър фотограф,по-наситени са Слънчовците...Утре отиват за рамка.

  9. #24

    Подразбиране


    Рамкираните вече слънчовци.....

  10. #25

  11. #26

    Подразбиране


    Милички,не мога да си намеря темичките.....Това е едно подаръче за моя близка,чиято сватба пропуснах заради Националната среща в Търново.



    А това е моята покривка от Въртележка 2.Благодаря на всички момичета за прекрасната изработка и вложеният труд!!!!

  12. #27

    Подразбиране

    Диди пръстените са чудесни а покривката е станала прекрасна. Наистина много добре се е получило, поздравления мила
    v_g_g@mail.bg

  13. #28

    Подразбиране

    Дидка чудесна е покривката.И съм много щастлива че и аз имам малък принос в изработването и.

  14. #29

    Подразбиране

    Чудесна е станала покривката! За мен беше истинско удоволствие да участвам в ушиването ѝ. Да си я ползваш със здраве!

    ПП. И някой ден, когато мина през Силистра -да почерпиш по кафенце!

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Ле-ле много ти е готина покривчицата станала. Горда съм, че като си пиеш кафенцето на нея ще се сещаш и за мен.
    zeza_v@abv.bg

Страница 2 от 28 ПърваПърва 123412 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •