Показване на 1 до 7 от 7

Тема: съвет

  1. #1

    Exclamation съвет

    Моля за съвет-как да си сложа аватар от сайта 33b.ru-непрекъснато ми дава файл инвалид
    Извинявам се за първобитните ми технически знания!

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mimi_vasi Виж мнение
    Моля за съвет-как да си сложа аватар от сайта 33b.ru-непрекъснато ми дава файл инвалид
    Извинявам се за първобитните ми технически знания!
    Копирай го и го свали в твоя комп.и тогава си го сложи тук в профила,така ще ти е по-лесно
    А ако искаш дирекно от там,след като натиснеш на картинката ти излизат отдолу полета,маркирай линка където пише-URL,и си го сложи

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mimi_vasi Виж мнение
    Моля за съвет-как да си сложа аватар от сайта 33b.ru-непрекъснато ми дава файл инвалид
    Извинявам се за първобитните ми технически знания!
    Здравей! И аз имах такъв проблем. Много е неприятно , но се справих. Аватара трябва да е малък формат.Успех

  4. #4

    Smile благодаря

    От сърце! Мanka!
    Сега ще пробвам техническите си умения....

  5. #5

    Подразбиране

    Диди,благодаря ти за отговора.....Няма да се откажа...

  6. #6

    Подразбиране

    И при мен трудно се получи въпреки че по другите форуми в подписа ми винаги има по няколко картинки и съм ги качвала без проблем, но тук се затрудних. И аз си качвам от 33b.ru, влизам в настройките на подписа копирам URL адреса на картинката и го копираш в полето URL адрес, ако има нещо написано там го изтрий Успех

  7. #7

    Thumbs up

    Реклама:
    Благодаря,Скарлет за помощта...почти се бях отказала,но сега ще започна пак с опитите

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •