Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345
Показване на 61 до 74 от 74
  1. #61

  2. #62

    Подразбиране

    Леле-е-е-е, колко много рамки наведнъж. Дядо Коледа ли ги спонсорира? Годишните времена- страхотни! Браво! Всички да са ти честити! И като за първи опит много добре си се справила с миньонките, остава и с паспарту да се пробваш и вече можем да си рамкираме гоблените при теб.

  3. #63

    Подразбиране

    да покажа в рамка КАРМЕН. днес я взех и я готвя за подарък, нищо, че не е зимна тематика-за споменkarmen.jpg

  4. #64

    Подразбиране

    още един гоблен по моя разработка в рамка за подаръкIMG_3019.jpg

  5. #65

    Подразбиране

    Честито! Ти напоследък все за подаръци работиш. Много внушителен е за подарък. Кой знае колко радост ще донесе на този, за когото е предвиден. Много е приятно да видиш радостната реакция на някой, който не е гобленар. Сега да видим какво си предвидила за себе си !

  6. #66

    Подразбиране

    Здравейте колежки и колеги! От много време не съм показвала нищо, но сега съм на вълна "Дименшънс". Вече мога да покажа нещо00003IMG_00003_BURST20190214200513.jpg Пазар за цветя в ПАРИЖ

  7. #67

    Подразбиране

    Браво! Много е хубав!

  8. #68

    Подразбиране

    Следва "Европейското бистро", завършен преди пазара. Ших с ужас контурния бод-мразя го, но се получи накрая.eвропейско бистро.jpg
    Редактирано от antonia : 22.02.2019 в 15:18.

  9. #69

    Подразбиране

    Поздравления. И двата са прекрасни !

  10. #70

    Подразбиране

    Поздравления! Бистрото ми е любим ♥

  11. #71

    Подразбиране

    Много красиви! Поздравления!

  12. #72

    Подразбиране

    почистване на септични ями – този въпрос е много коментиран напоследък и всеки дава акъл. И аз минах по този път, но вече съм убеден, че само професионалната помощ върши работа.
    Редактирано от Rozzza : 02.07.2020 в 12:33.

  13. #73

    Подразбиране

    Още един Dimension - Charming waterwayIMG_20191215_очарователен канал...jpg снимката не съм я направила добра, но толкова мога

  14. #74

    Подразбиране

    Реклама:
    Браво! И трите са страхотни!

Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •