Страница 3 от 9 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 123
  1. #31

    Post

    Страхотни торбички и много нежно манистено гобленче а и покривчицата е прекрасна .Браво

  2. #32

    Подразбиране

    Най- после имам възможност да ви покажа иконата на" Исус вседържител".Ших я с кръстат бод и ако се вгледате ще забележите,че има и мъниста по ревера на мантията,както и в края на рамката.За рамкиране ще мисля на лято.Смятам да си поръчам рамка с дълбочина,за да се разположат добре и манистата,иначе има опасност стъклото да се пукне.

  3. #33

    Подразбиране

    браво за новата придобивка да те радва много много

  4. #34

    Подразбиране

    4estito novo goblen4e fantaziya, dobre se e polu4ilo , i na men mi se struva 4e ramkata s dılbo4ina 6te e po podhodya6ta za manistata

    uspeh s ramkiraneto

  5. #35

    Подразбиране

    много хубава е станала.
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  6. #36

  7. #37

    Подразбиране

    Много красива икона. Честито !

  8. #38

  9. #39

    Подразбиране

    Съжалявам, че явно в бързината съм ти пропуснала темичката. Прекрасна колекция от гоблени имаш. Не си "майстор" само по бр.мнения.

  10. #40

    Подразбиране

    Благодаря на всеки погледнал в станичката ми!
    Ванче ,много ме развесели

  11. #41

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от fantaziq Виж мнение
    Благодаря на всеки погледнал в станичката ми!
    Ванче ,много ме развесели
    Радвам се, че съм успяла.

  12. #42

    Подразбиране



    A със 3 в 1 какво стана?,по-скоро 1 във 3

  13. #43
    Verche_98
    Guest

    Подразбиране

    Иконата е направо страхотна много е хубава бравоооо.

  14. #44

    Подразбиране

    Да носи много късмет на къщата ти тази икона!!!!Браво!

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    Мили мои момичета,всеки път ме насърчавате и радвате с положителните си изказвания!Благодаря ви!
    Ата,не съм завършила все още три в едно.Като ги ушия и трите ,ще ги покажа.Надявам се да се справя до края на месеца.Но сега довършвам Холандската стая,не знам какво ме прихвана,обаче реших да поизчистя тези дето съм ги нашила и зарязала(дано не ми мине меракът скоро) Общо взето решението ми е следното.Довършвам Холандската стая,после трите еднакви гоблена,следва Бедният поет ,може би нещо ново за разведряване и след това ще видя дали да довърша Триеручицата на Солария или Хлебопекарката на Вилер.За останалите,даже вече не си спомням какво съм наченала.Всички тези гоблени съм ги ушила повече от половината,но защо съм ги зарязала не знам,явно ми е минал меракът.

Страница 3 от 9 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •