Показване на 1 до 8 от 8
  1. #1

    Подразбиране искам съвет

    от два месеца ми играе лявото око това ми действа на психиката постоянно очаквам нещо лошо да ми се случи може ли някой да ми даде съвет някакъв знам че сигурно е суеверие обаче само за това мисля

  2. #2

    Подразбиране

    Няма страшно! На мен преди време често ми се случваше. Нищо лошо не стана ,но пък е много дразнещо.

  3. #3

    Подразбиране

    преди година и половина загубих брат си преди да се случи имах пак такъв проблем и повярвайте ми в момента направо откачам
    извинявайте че Ви занимавам с моите проблеми но Ви чувствам много близки и затова се обръщам към Вас пък и не смея да го изкажа на глас

  4. #4

    Подразбиране

    Дано да не те разочаровам но и при мен е така набелязала съм си кое око като ми заиграе на какво е, аз го дължа на шесто чувство или интуиция.

  5. #5

    Wink

    Мила, а защо не почнеш да си мислиш, че ще ти се случи нещо хубаво. Ако зло очакваш, зло ще те сполети. Помисли за добро и то ще е при теб. Усмихни се!!!!!!!! ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ

  6. #6

    Подразбиране

    Благодаря Ви милички ще се опитам да не мисля за това

  7. #7

    Подразбиране

    Не мисли за това.Повярвай,че е за добро.Празници идват и се настрой позитивно.Мисли,че най-лошото,което може да се случи е да изгориш баницата. Усмихни се и весели празници.

  8. #8

    Подразбиране

    Реклама:
    Аз съм чувала,че когато окото играе не трябва да се казва.Аз съм също много суеврна,но си повтаряй,че играе за добро


Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •