Страница 10 от 17 ПърваПърва ... 89101112 ... ПоследенПоследен
Показване на 136 до 150 от 241
  1. #136

    Подразбиране

    Правилно Нелка!Фитнес трябва,фитнес,ама като ме мързи.......

  2. #137

    Подразбиране

    И аз съм съгласна да ходя на фитнес, ама няма с кой. Нямам и време. Прибирам се вечер в 18.30ч. и съм капнала...
    Май си намирам оправдания... :?

  3. #138

    Подразбиране

    lubopitko, оправдание си търсиш... и аз до скоро това казвах - време нямам, капнала съм, дъра-бъра :+) За това с една колежка сме се наговорили в кои дни ще ходим, та да не можем да се отказваме. И на работа отиваме със сакчетата. После като свършим като 18.30 отиваме до фитнеса (в близост до нашия офис има 2), който работи до 21.00. Та явно всичко е до това някой да те ръчка...


    P.S. Ако си в близост до Младост1 и само защото няма с кого да ходиш - кажи, да те мотивираме :wink:

  4. #139

    Подразбиране

    ЗАКУСКА

    Една чаша портокалов сок
    Две твърдо сварени яйца

    ОБЯД

    Една чаша портокалов сок
    Една пилешка пържола от 150- 200 гр., подправена само с бял пипер и изпечена на скара. След изпичането месото се подправя допълнително с малко калиева сол и лимонов сок. Сервира се върху листа от зелена маруля.
    1 чаша сухо червено вино.

    ВЕЧЕРЯ


    Една чаша портокалов сок
    Пилешка пържола, изпечена на скара (досущ като тази, приготвена за обяд).
    1 чаша сухо червено вино

    Пийте вода, чай и кафе без захар в неограничени количества. Колкото повече, толкова по- добре. Както вече казах: ако приложите тази диета в продължение на 2 дни, ще свалите цели 3 килограма! Без никакви усилия!

  5. #140

    Подразбиране

    Ох, werty, чак в Овча купел съм...

  6. #141

    Подразбиране

    Не можах да изчета всички описани до тук диети,нодокъдето стигнах не видях диетата,с която смятам да ви запозная.Научих я от една приятелка,която не бях виждала от средата на януари.Преди една седмица и бях на рожден ден и се оказа,че подаръка,който и бях приготвила е доста голям.Беше 90 кг сега е 65 кг.Без ограничение във храненето.Дори е спряла цигарите и това не се е отразило на теглото и. "Солената диета" както аз я наричам се прави 1 месец, прави се почивка от 1 месец и пак се повтаря,ако има нужда.Препоръчва се за тези,които са много пълни,да не се изразявам по-грубо,дебели.Ако имате нужда да смъкнете само няколко кг трябва да сте много внимателни.А ето я и самата диета: За тегло до 80 кг-2 литра вода от чешмата/не минерална/, за тегло над 80 кг-3 л вода. В тази вода се разтварят 3 грама сол.Водата се разпределя на 6 равни части.Пие се половин час преди закуска,обед и вечеря и час и половина след закуска,обед и вечеря.Единственото условие е да се спазвастриктно и задължително да се закусва,обядва и вечеря. Това е.
    За да останеш,за да си потребен,за да те има ислед теб дори, ти всяка вещ и образ покрай тебе
    открий отново и пресътвори!

  7. #142

    Подразбиране отговор

    Мога да ви предложа моята диета,която не е никак драстична,но за 14дни свалих 4кг.Ям всичко без сладки,тестени и тлъсти храни.Пия доста течности-без сладки сокове.Много ми беше трудно да се откажа от сладичкото ,ама се свиква. :wink: .Плодове обаче си ям без ограничения.Общо взето това е безвъглехидратна диета.И за да не се лишава съвсем от въглехидрати организма,си позволявам умерено-картофи и ориз,но никакъв хляб
    Животът е или дръзко приключение, или нищо.

  8. #143

    Подразбиране

    Една колежка яде на обяд само 50гр.леблебия ,сътрин пие кафе без захар,а на вечеря хапва зелена салата с 1сварено яйце.За 15 дни сваля 5кг.И все пак според мен всичко е индивидуално Аз например всяка година ходя на Хисаря,май м.Там от водата ,процедурите и гимнастиката свалям доста от излишните кг.Но там най- понага виброколана Ставаш като фиданка Пробваите в фитнес ако ходите

  9. #144

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от НИЯ НИК
    .А ето я и самата диета: За тегло до 80 кг-2 литра вода от чешмата/не минерална/, за тегло над 80 кг-3 л вода. В тази вода се разтварят 3 грама сол.Водата се разпределя на 6 равни части.Пие се половин час преди закуска,обед и вечеря и час и половина след закуска,обед и вечеря.Единственото условие е да се спазвастриктно и задължително да се закусва,обядва и вечеря. Това е.
    Втори ден мисля за тази диета, не мога да разбера как действа, но определено бих се пробвала, все пак ......малко ме притеснява това че ще се наложи да закусвам, но погледнато реално половин филийка също може да се нарече закуска ....... Та искам да задам едно въпросче относно съставките- водата се "забърква " сутринта и тогава се разпределя на 6 или може и вечерта за да е готова за сутринта .....тъпичко е , но все пак може да има значение.
    Ако я започна ще кажа какъв резултат е имала...................хахаха най-много да кача още някое и друго килце като ще ми се наложи да се храня толкова редовно

  10. #145

    Подразбиране

    mylli и аз я мисля тая диета с водата и се чудя как солта влияе :?
    Някъде преди време по телевизията имаше някакво предаване ,в което споменаха за същия начин на отслабване...не мога да си спомня къде и кога са го давали .Аз също мисля да я пробвам ...но ще пропущам закуската .Какво толкова ще стане ако сутрин не се закусва ?

  11. #146

    Подразбиране

    Момичета,спазвайте всички условия на диетата.На въпроса на Мили- не съм питала,но мисля,че няма значение кога се слага солта във водата.Все пак 3 гр. сол се разтваря в 2 л. вода за нула време.Казаха,че солта не се усещала.
    И още малко подробности -тази диета са я направили и двамата съпрузи.Мъжът,който е бил с постоянно високо кръвно толкова го е свалил,че едва ли не е започнал да припада.Ето защо е необходимо да мнимавате много.
    Диетата са я взели от в-к "ЛЕЧИТЕЛ". И аз мисля да я приложа,но много ми е гадна водата от чешмата и за това все отлагам.
    За да останеш,за да си потребен,за да те има ислед теб дори, ти всяка вещ и образ покрай тебе
    открий отново и пресътвори!

  12. #147

    Подразбиране

    НИЯ НИК,имам питания относно тази диета.
    Аз съм винаги с много ниско кръвно,а и с много близки граници,все ми се вие свят,мога ли да направя опит с тази диета или не?
    Как да изчисля колко са 3гр. сол??? :? :? :?

  13. #148

    Подразбиране

    Аз съм със същите проблеми като теб Скарлет, ще чакам с нетърпение отговорите. А относно солта...днес това ми е задачка номер 1 да намеря начин да премеря 3 гр. сол :?

  14. #149

    Подразбиране

    Ако имате такива проблеми по-добре опитайте с друга диета.Или поне,ако я започнете следете състоянието си и в зависимост как се чувствате я прекъснете или продължете.Самата аз съм 59 кг при ръст 156, и за моята възраст 55 г. мисля ,че не съм надхвърлила много границата на нормалното,но понеже щерките ми и те като вас суетни много държат мама им да е елегантна все настояват давзема някакави мерки,но моите приятели/ с диетата/ ми казаха,че нямам нужда от такава диета,а от повече движение.Но как с този форум и гоблените да отделя време и за движение.Пак подчертавам,че тази диета се препоръчвала за много пълни хора.Ще ми се и медиците гобленари да си кажат професионалната дума.А ако някой успее данамери и вестника за който бях споменала да се запознаем подробно с диетата.
    За да останеш,за да си потребен,за да те има ислед теб дори, ти всяка вещ и образ покрай тебе
    открий отново и пресътвори!

  15. #150

    Подразбиране

    Реклама:
    С тези килограми,на тази възраст и този ръст -Ния ти си перфектна.Аз също се отказвам от тази диета,защото моето си е повече вманиачаване отколкото проблем-ръст 168,кг.-63.Както обичам да си казвам,аз съм леко "пухкавичка" Ще си ходя повече на степера и това е решението.

Страница 10 от 17 ПърваПърва ... 89101112 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •