Страница 12 от 17 ПърваПърва ... 21011121314 ... ПоследенПоследен
Показване на 166 до 180 от 241
  1. #166

    Подразбиране

    Да споделя за Златното чудо и аз .Пих го миналата година по схемата.Струва около15лв.мисля че.По-принцип издържам на глад,но чесно казано то просто ми изпиваше стомаха.Имах чувство ,че ми е залепен на гърба.Имам язва и от него ме заболяваше доста.Ефекта за 10 дни беше 3кг назад ,но на 11 ден започнах нормално разделно хранене и си ги върнах.След това си започнах моя си диета ,която е горе-долу глад.Ям само на обяд и много вода и свалих 6 кг.В момента съм 55 кг. и съм висока 170см. Като съм започнала диета от 70кг. и за близо 2 г. успях редувайки глад и разделно хранене да ги сваля. Поддържам ги със зелен чай или Зарсена.Излиза ми доста по-евтино,защото взимах преди и Ксеникал,нооооо да не разправям освен ,че е скъпо.Така ,че според мен за всеки е индивидуално смятам аз.Зеления чай е само 5 лв. а се пие цял месец и изхвърля всичко излишно.Пробвайте

  2. #167

    Подразбиране

    http://www.liniastandart.com/modules...=&allstories=1

    В този сайт има доста диети.
    Надявам се да съм ви била полезна

  3. #168

    Подразбиране да елена

    да елена беше полезна.от цялата работа разбрах,че ако човек се храни нормално и се движи достатъчно, нма да има нужда от диета.
    katya ivanova

  4. #169

    Подразбиране твоята

    твоята диета Dayli е най- приемлива и безопасна за здравето.
    katya ivanova

  5. #170

    Подразбиране отговор

    Радвам се,че съм била полезна.Това е наистина най-нормалната диета,която знам и действа :wink:
    Животът е или дръзко приключение, или нищо.

  6. #171

    Подразбиране

    Dayli , ще взема да пробвам и аз тази твоя диетка, 4е като се погледна в огледалото все пове4е не се харесвам

  7. #172

    Подразбиране отговор

    Пробвай,аз я комбинирам със зелен чай и има ефект,още повече,се чувствам много по-добре,по-леко ми е и съм доволна.не мога да се подлагам на такива драстични диети да гладувам и после да си ги качвам пак килцата.А така постоянно съм във форма.Сега 2 пъти в седмицата ходя и на фитнес,така,че програмата е пълна.Но и без фитнес с тази диета пак свалих килограми.
    Животът е или дръзко приключение, или нищо.

  8. #173

    Подразбиране

    OK, благодаря, ще се пробвам
    За сладкото, нямам проблем, но с месото....................много го оби4амммммм

  9. #174

    Подразбиране отговор

    Месо можеш спокойно да ядеш.Само месо обаче и салата,без хляб,пържени картофи и др. ,успех!
    Животът е или дръзко приключение, или нищо.

  10. #175

    Подразбиране

    Mar4ela ако приложиш тези диети ще си загубиш част от чара.

  11. #176

    Подразбиране

    Zlatka, аз съм съгласна с теб, но като пием кафе следващия път ще ти покажа една снимка, моя, преди да родя и тогава ще те попитам пак дали трябва......
    А за месото, съм много доволна

  12. #177

    Подразбиране

    Днес-7-ми ден на Златно чудо макс + кафе Витаголд (2 на ден) + 30 мин степер =на минус три килограма.........
    Сияя от щастие....

  13. #178

    Подразбиране кафе за отслабване

    Тъкмо исках да ви питам, дали някой е пил от кафето за отслабване, да сподели как е на вкус и дали има ефект. Преди малко ми дадоха листовка на Слимкафе за отслабване, много хубави работи пише... но дали наистина има ефект?!
    Желая успех на всички, които полагат усилия да отслабнат

  14. #179

    Подразбиране

    Вита голд е на вкус като нес-кафето.

  15. #180

    Подразбиране кафе за отслабване

    Реклама:
    Скарлет, благодаря ти, аз и без това пия само нес кафе. Като го комбинирам с кростренажора се надявам на успех. Но мисля да започна от понеделник...

Страница 12 от 17 ПърваПърва ... 21011121314 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •