Страница 13 от 17 ПърваПърва ... 31112131415 ... ПоследенПоследен
Показване на 181 до 195 от 241
  1. #181

    Подразбиране

    Скарлет, това кафе от аптеката ли се купува?

  2. #182

    Подразбиране

    Скарлет пожелавам ти да продължаваш със същите темпове да сваляш :wink:

  3. #183

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Diana Delibasheva
    Скарлет, това кафе от аптеката ли се купува?
    Да,в аптеките.Сега вече го има в почти всяка голяма аптека.От няколко дена виждам и фолкпевицата Камелия,заедно с Драго чая да го рекламират.Аз научих за това кафе от едно интервю на Камелия за списание "Коса".

  4. #184

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от qni
    Скарлет пожелавам ти да продължаваш със същите темпове да сваляш :wink:
    Яни,благодаря за пожеланието!Заела съм се твърде сериозно този път.Свалих си от един сайт схема на продуктите,с които е добре да се храня според моята кръвна група.Ако някой се интересува ще пусна линк.

    Да добавя,че задължително сутрин на гладно и вечер си изцеждам по един грейпфрут,той също топи мазнини.

  5. #185

    Подразбиране

    Скарлет аз специално ще съм ти благодарна ако пуснеш тоя линк за кръвните групи .

  6. #186

    Подразбиране

    Ето тук,чукни на кръвната си група и ще видиш таблицата с тези продукти,които се усвояват добре,тези които са неутрални и тези,които трябва да отбягваш,последните не са вредни за организма,но той не ги усвоява пълноценно.
    http://www.anhira.com/zdrave/krgrupi.php

  7. #187

    Подразбиране

    Искам да съобщя официално, че прословутата "Точкова диета" не дава резултат. Може би е подходяща за руския политически елит и за американските астронафти, но за мен не е. Не промених теглото си нито с грам нагоре или надолу. Сега опитвам втори ден кафето, като се храня нормално. От вчера сутринта до днес вечерта качих 1 кг. :? Смятам да спра наивно да вярвам, че като ям или пия "НЕЩО" ще отслабна. Ще направя както винаги досега - ще погладувам здравословно(Л.Ковачева). Това поне е изпробвана рецепта и винаги дава чакания резултат.

  8. #188

    Подразбиране

    Пробвали ли сте така прочулата се напоследък "Зелева супа"?Имате ли впечатления от нея и дали си струва да се опита? :?
    Който не може да рисува може да се научи да шие гоблени. И при двата случая се създават картини.

  9. #189

    Подразбиране

    Аз съм пробвала и зелевата супа, която се приготвя от зелен4уци и зелевата на хап4ета и........................... НИЩО

  10. #190

    Подразбиране

    И е много,ама много гадна...

  11. #191

    Подразбиране

    Въпросното кафе Vita Gold, найстина убива желанието за папане на сладки храни,защото съдържа хром,екстракти от женшен,зелен чай....
    Майката на моя приятел го пие и найстина има ефект при нея,свали няколко килограма.Пие се преди хранене,ама му качиха и цената :? може би заради големи интерес.
    В кутийка са 12 броя ,ако го пиете по 3 пъти на ден преди яденене ще ви стигне само за 4 дена, а в търново цената му върира от 9 до 10 лева за кутийка.

    http://www.facebook.com/media/set/?s...9555361&type=3 Албум с изработени от мен неща ♥


    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  12. #192

    Подразбиране

    За всякакви диети бях чувала, но такава чудесия срещам за първи път http://rozali.com/diet.php?l=a&p=102 ДИЕТА НА ЯПОНСКИТЕ МОНАСИ. Всякак се опитвам да си обясня как ще стане това отслабване, но не мога.Някой ако е склонен да опита - после да съобщи за резултатите.

  13. #193

    Подразбиране

    Много ме впечатли таз диетка.
    Значи,ако съм разбрала правилно,не само,че ще се наям,ами след това да изям и поне две лъжици с ориз.Ми,аз ще стана като прасето Пиги.........

  14. #194

    Подразбиране

    много ме развесели тази диета на японските монаси
    katya ivanova

  15. #195

    Подразбиране

    Реклама:
    Май-май е фалшива тази диета.Прочетете отзивите за нея!
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

Страница 13 от 17 ПърваПърва ... 31112131415 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •