Страница 14 от 17 ПърваПърва ... 41213141516 ... ПоследенПоследен
Показване на 196 до 210 от 241
  1. #196

    Подразбиране

    :? Skapi momi4eta,moje da sam pozakasniala malko,no iskam da vi kaja 4e prez april 2004 polzvax zlatno 4udo-14.Svalix 5kg i dosega si gi zadargam,a po vsiaka veroiatnost az sam po-golemi4ka ot vas.










    den_rus@abv.bg

  2. #197

    Подразбиране

    Сетих се за една ефикасна, лесна диетка.Три дни ядеш колкото си искаш зеле и пуканки/без масло/ и пиеш само минерална вода!Нищо, ама нищо друго!Сваляш от един до 3 килограма.
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  3. #198

  4. #199

    Подразбиране

    blue_bouble, като прочетох тая диета се сетих за моята "Глад до дупка" съм я кръстила :wink: Който иска може да я пробва То аз ако ям само зеле и пунканки не знам какво ще стане накрая...

  5. #200

    Подразбиране

    Преди доста години тренирах художествена гимнастика.

    Ограниченията относно храненето бяха големи.След почивните дни при баба,винаги качвах от 500 гр до 1 кг.Преди всяка тренировка се качвахме на кантара.И ако имаше и 100 грама повече,докато не ги свалиш не стъпваш на килима.След една ваканция бях качила около 2 кг и треньорката ми препоръча тази диета.При мен имаше успех з и за 3 дни ги свалих е и с малко тренировки разбира се!

    Затова Ви я препоръчах,но всеки организъм е различен!
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  6. #201

    Подразбиране

    Здравейте, току-що се ровя във форумите на bg-mamma и ме заинтригува една много интересна диета, която според мен е нмого лесна за изпълнение:
    От сутринта до около 17-18 часа се консумират само течности /вода, кафе и чай без захар, натурални сокове/ и сурови плодове и зеленчуци /може и под формата на салатки/.
    Основното ядене е вечер между 17 и 21 часа. Тогава се започва първо със салата, после - белтъчни храни /месо, яйца, млечни продукти/, след тях, ако не сме се нахранили - въглехидратни /картофи, боб, леща, хляб - диетичен/. И може да се завърши дори и с десерт.
    Като чета мненията на момичетата - за 2 седмици се свалят по 4-5 кг
    Между другото - диетата е на д-р Ори Хофмеклер.

  7. #202

    Подразбиране

    Тази диета,за която Валя говори, е точно моя начин на хранене. Аз по цял ден не огладнявам, но вечерта се наплюсквам с всичко - и сладко, и солено, и салатка. Със сигурност не мога да сваля и грам, ако се храня по този начин.Дори по време на пости, когато не хапвам никакво месо, сирене, млеко и т.н. -пак не отслабвам.На друг организъм може и да действа по друг начин . Споделям само моя опит.

  8. #203

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Valja Виж мнение
    Здравейте, току-що се ровя във форумите на bg-mamma и ме заинтригува една много интересна диета, която според мен е нмого лесна за изпълнение:
    От сутринта до около 17-18 часа се консумират само течности /вода, кафе и чай без захар, натурални сокове/ и сурови плодове и зеленчуци /може и под формата на салатки/.
    Основното ядене е вечер между 17 и 21 часа. Тогава се започва първо със салата, после - белтъчни храни /месо, яйца, млечни продукти/, след тях, ако не сме се нахранили - въглехидратни /картофи, боб, леща, хляб - диетичен/. И може да се завърши дори и с десерт.
    Като чета мненията на момичетата - за 2 седмици се свалят по 4-5 кг
    Между другото - диетата е на д-р Ори Хофмеклер.
    При мен това не действа , затова почнах да ям през деня, а след 17 часа само на вода и за 1 месец свалих 2 кг.

  9. #204

    Подразбиране

    Какво ще кажете за отслабването с пектин?Някой ползвал ли го е ?Наскоро разбрах ,че имало ефект.Ако някой знае нещо или го е ползвал нека сподели.

  10. #205

    Подразбиране

    Доколкото знам пектина се ползва точно в обратния случай - за подсилване на организма и за подобряване на апетита. Дава се на "закъсали деца", които често боледуват и нямат апетит.
    Аз по-скоро съм заинтересована от пуканките и зелето. Искам да те попитам BLUE BOUBLE може ли да се ползва сол по време на диетата и другият въпрос ми е, дали действа и на хора с бавен метаболизъм,а не само на малки гимнастички?

  11. #206

    Подразбиране

    Незнам дали се дава на закъсали деца,но като се порових попаднах на тази информация . Разбрах,че намалява нивата на лошия холестерол,причинявал забавяне на процесите на храносмилане,което водело до увеличаване чувството на ситост.Подобрявал функцията на дебелото черво и увеличавал разграждането на несмилаемите фекални остатъци.Продължителната му употреба водела до нормализиране на кръвното налягане.

    http://dieti.gbg.bg/tema.asp?razdel=10&temaN=73

  12. #207

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Valja Виж мнение
    Здравейте, току-що се ровя във форумите на bg-mamma и ме заинтригува една много интересна диета, която според мен е нмого лесна за изпълнение:
    От сутринта до около 17-18 часа се консумират само течности /вода, кафе и чай без захар, натурални сокове/ и сурови плодове и зеленчуци /може и под формата на салатки/.
    Основното ядене е вечер между 17 и 21 часа. Тогава се започва първо със салата, после - белтъчни храни /месо, яйца, млечни продукти/, след тях, ако не сме се нахранили - въглехидратни /картофи, боб, леща, хляб - диетичен/. И може да се завърши дори и с десерт.
    Като чета мненията на момичетата - за 2 седмици се свалят по 4-5 кг
    Между другото - диетата е на д-р Ори Хофмеклер.
    Истина е, стига между 17 и 21 на не се опиташ да изядеш цялата дневна дажба. Реално обаче това си е глад.

  13. #208

    Подразбиране

    Истина е, стига между 17 и 21 на не се опиташ да изядеш цялата дневна дажба. Реално обаче това си е глад.
    става въпрос за нормална вечеря, като се спазва последователността, която съм описала. А пък за глада - не съм съгласна. Може би първия ден - да, но плодовете притъпяват чувството на глад, а пък те са позволена храна, също и суровите зеленчуци.
    Между другото - аз от четвъртък съм на тази диета, като в събота и неделя я прекъснах, естествено - невъзможно е, когато всички сме си в къщи, и въщност ми е пети ден и забелязах, че едни дънки, които до преди една седмица се закопчваха, само като си гълтах корема до последно - днес сутринта ги закопчах нормално /е, само с леко гълтане, почти никакво /
    Така че - диетата действа

  14. #209

    Подразбиране

    на мен ми действа много на килограмите фреш от лимони и портокали всяка сутрин,а си ям каквото си искам.а също цитросепта или гуараната,при тях също е без лишения,мнооого мързеливо .....
    Make love , not war!

  15. #210

    Подразбиране

    Реклама:
    От известно време отново съм на диета или по-точно не диета,ами ограничаване на сладки,тлъсти,тестени и т.н.ястия.Преди всяко хранене пия изцеден грейпфрут,това е т.нар.грейпфрутова диета.Пия и Витаголд,ако ми се прияде сладичко си правя диетична торта или хапвам плод.До тук съм свалила 4кг.

Страница 14 от 17 ПърваПърва ... 41213141516 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •