Страница 4 от 17 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 241
  1. #46

    Подразбиране

    Nadezhda точно ти ми трябваш - аз имам да се отърва точно от толкова, давам ти ги на драго сърце
    nelka рано сутринта пак ме разсмя, но alys е права :wink: като не ми замирише не е същото. А пък и самоконтрола ми е жележен имам шоколадова торта в хладилника и не съм я пробвала дори завила съм я за да не я виждам като отварям, а пък децата сами се обслужват и се надявам скоро да свърши че ....изкушението е голямо
    alys до някъде си права, хем ям хем не , но проблема е че ми пада кръвната захар и като почна да виждам кръгчета и звездички хапвам каквото и да било , иначе .....туп и съм долу Не мога да спазвам някаква точна диета, трудно ми е , а като съм в движение цял ден и хапвам по малко смятам че до пролетта-лятото да има поне малко резултат

  2. #47

    Подразбиране ОТСЛАБВАЙТЕ без големи лишения

    Milly не си давай парите за CELLFOOD DIET. Миналата година си поръчвах и ефект никакъв. Може би ако спазваш диета и да го пиеш да отслабнеш, но иначе не.Категорично.Аз се ядосах че съм такава будала, хем не вярвам, хем купувам.Ударих го на глад и тогава вече имаше ефект, лошото е че половината кг ги върнах.Пък и за 60 лв. сума плодове ше изядеш.

  3. #48

    Подразбиране

    А не сте ли забелязали, че на всички подобни илачи има уточнението, че ограничението на мазнини и въглехидрати и физическото натоварване са задължителни за крайния успех. Включително и при "официалните" лекарства за отслабване от сорта на Reductil i Xenical. Ами че като така и така ще сме на диета и ще правим гимнастика защо да си товарим организма и черния дроб с лекарстава. А и джоба естествено... Истината е, както казва atinqnka, че е по-добре тези пари да ги дадем за по-качествена храна и да си променим стила на хранене, отколкото да се подлагаме на стресово сваляне на килограми. Резултата от което почти със сигурност е наддаване. :twisted: Не знам колко от вас знаят, но медицината приема, че оптималната загуба на тегло е 0.5-1 кг на седмица или до 4 кг на месец. Така организма се приспособява най-добре. При една рязка диета си мислите само какво ще си хапнете след като тя свърши, нали? Е, тялото ви си мисли същото. И като получи храна се стреми да си натрупа резерви за подобни "черни" дни в бъдеще. Така, че не лишавайте организма си от нищо, но променете съотношението на храните. Може резултата да идва по-бавно, но пък ще е сигурен.

  4. #49

    Подразбиране

    Нелка срама нямаш с тия "грозни" торти.. Как да пази човек диета,пък и Ксеникал пия,но резултат.......................................... .... :wink:

    Забравих да спомена,че и баницата направих за закуска.................

  5. #50

    Подразбиране мнение

    УРА !!! Не съм сама в изпитанието ДИЕТА :wink:

    Трети ден съм на диета (онази 5-дневната) и само като гледам на Нелка вкусотиите (а аз на сладко не отказвам) .... Ако знам, че ги има готови у тях - веднага ще тръгна, дори пеша

    Проблемът ми е, че имам да свалям до пролетта 10-12 кг ..... Нямам точна идея как ще се справя, но ... надеждата умира последна.

  6. #51

    Подразбиране

    Нелка, може ли да запитам нещо :? - тия снимки авторски ли са или са копнати от нета? Искам авторски!!!

  7. #52

    Подразбиране диета

    искам само да споделя от личен опит че диети без спорт.....резултата е нулев!
    Няма начин да не се получи йо-йо т.е. слабеете и бързо наваксвате.
    Доколкото си спомням инструкторката ми по каланеика препоръчваше преди да се запиша на курса да направя поне едноседмична диета. Така или иначе мисълта ми е спортуваите и правете диета едноеременно за да има трайни резултати.

  8. #53

    Подразбиране

    Аз пък ще ви кажа, че съм свалила два килограма.
    И скачам на въже като луда!!! Ама така яко ме болят прасците и имам мускулна треска, че едва ходя... Какво да направя, че да не ме боли толкова??? :twisted:

  9. #54

  10. #55

    Подразбиране

    Рени, взе ми думите от устата .
    Любопитко, продължавай да скачаш и организмът ще свикне - после няма да имаш вече мускулна треска.

  11. #56

    Подразбиране

    lubopitko, и аз съм в твоето положение,само,че аз правя коремни преси,разни други упражнения и въртя обръч.Имам ужасна мускулна треска.........

  12. #57

    Подразбиране

    Коремните преси не са ми проблем. Но е някакъв ужас, когато слизам по стълбите...
    От понеделник почвам диетата на Скарсдейл.

  13. #58

    Подразбиране

    Любопитко, кажи каква е тая диета ...

  14. #59

    Подразбиране

    МЕНЮ НА ДИЕТАТА СКАРСДЕЙЛ

    1 ДЕН

    Закуска:
    1/2 грейпфрут. Ако не се намира заменете с плод според сезона.
    1 филия ръжен хляб, добре препечена, но без масло
    Кафе, чай(без захар, мляко или сметана)

    Обяд:
    Студено месо (по ваш избор, да бъде тънко нарязано, без мазнини, може телешко, пуешко, пилешко)
    Домати- обелени и нарязани

    Вечеря:
    Риба или други морски храни
    Смесена салата без ограничение на зеленчуците
    1 препечена филия ръжен хляб
    Грейпфрут или друг сезонен плод


    2 ДЕН

    Обяд:
    2 добре изпечени кюфтета
    Домати, зелена салата с маслини
    Чай, кафе

    Вечеря:
    Плодова салата - в неограничено количество и асортимент


    3 ДЕН

    Обяд:
    Сварена риба, залята с лимонов сок
    Грейпфрут или сезонен плод
    Чай или кафе

    Вечеря:
    Нарязано печено месо - без мазнини
    Зелена салата, краставици, домати

    4 ДЕН

    Обяд:
    Две яйца, пържени, но с минимално количество масло
    Парче изкиснато сирене, слабо осолено
    Варена тиква или обелени домати
    1 препечена филия ръжен хляб

    Вечеря:
    Парче пилешко месо на скара - без мазнини и кожа
    Варен зелен фасул или спанак, зелени чушки

    5 ДЕН

    Обяд:
    Парчета сирена от различни видове
    Варен спанак - без ограничения
    препечен хляб - ръжен

    Вечеря:
    Риба
    Прясна салата
    Пресни зеленчуци - запарени
    1 препечена филия ръжен хляб


    6 ДЕН

    Обяд:
    Плодова салата-без ограничения на обема

    Вечеря:
    Печено пиле или пуйка-парче
    Зелена салата с домати
    Грейпфрут или сезонен плод


    7 ДЕН

    Обяд:
    Парче пилешко месо
    Домати, моркови, запарено зеле

    Вечеря:
    Бифтек на скара ( може и в по-голямо количество, но очистен от мазнини)
    Зелена салата, краставици, домати


    Втората седмица се повтаря. Закуската всеки ден е една и съща. Гарантира сваляне на 8 кг.
    Изчетох доста за нея. Има само хубави и положителни коментари. Окуражена съм.
    Проблема е, че не бива да се пропуска ядене, аз по принцип не закусвам, както и не може да се разменят обяда и вечерята. Малко ще ми е трудно с пържените яйца на обяд, тъй като съм на работа
    И не знам какво точно представлява бифтека... :?

  15. #60

    Подразбиране

    Реклама:
    То дългичко менюто, ама май си е гладория . Яйцата си ги слагаш в една пластмасова кутийка, в един красив плик и ... троп-троп - на работа . За бифтека и аз не мога да ти помогна. Приеми, че е печено месо, а дали е като голямо кюфте или си е пържола, мисля, че не е от значение. Да помагат англоговорящите. :?

Страница 4 от 17 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •