Страница 5 от 17 ПърваПърва ... 3456715 ... ПоследенПоследен
Показване на 61 до 75 от 241
  1. #61

    Подразбиране

    Как ще е гладория? На мен даже бая ми се струва за диета...
    А за яйцата- май наистина така ще направя. Друг начин няма... И ще си ги затопля на парното.

  2. #62

    Подразбиране

    Само така ти се струва - като почнеш диетата, пак ще си говорим (ако решиш да споделиш как се чувстваш). На мене много трудно ми изглежда да спазвам диета по рецепта - трябва да пазарувам специално за себе си (което ми изглежда много егоистично - за себе си разправям, защото ако е за някой от семейството, ще им напазарувам каквото искат).

  3. #63

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от lubopitko
    ... И ще си ги затопля на парното.


    Абе как на парното!!
    Ами къде ще си препече филийката - и нея ли на парното? Хора, какви са тези парнА дето ги имате???:?
    Аз нали затова казвам: карай си на тортички и шоколадче, другото е загубена работа!
    ..........................

    .....................


  4. #64

    Подразбиране

    Нелка, какви са тези сапунчета, наредени едно върху друго? По-грозни не съм виждала. Виж, ако се появи една бяла шапка, която отгоре на всичко се яде, може и да спра с контрата :? Може и букет от рози, но който отново става за ядене .

  5. #65

    Подразбиране

    Goljama draka, auuu
    Eto ti rozi:

  6. #66

    Подразбиране

    Виждам, виждам, ама не е цялатаааа.... :?

  7. #67

    Подразбиране

    Момичета, тази диета аз съм я правила 2 пъти, но все до 10-тия ден. Все нещо вземи, че ми наруши диетата (т.е. някакъв празник). За 10 дни съм сваляла с нея 5 кг.
    Първия път за съжаление я направих точно преди една Коледа и да отида на Банско с трима гладници.....
    Вторият път като я правих си задържах 8 месеца килограмите и щях може би да ги задържа и по-дълго, но ми изписаха хормонални хапчета и от тях качих.

    Това което е важно при тази диета и Любопитко не е написала, е че на ден трябва да се извървяват минимум 3 км бързо темпо, т.е. да не се движиш като за разходка. Много важно е и захранването след това, но вече не го помня.

    Диета не е трудна за издържане. Въобще не усещаш глад, но трябва точно да се спазва. Е, аз правих малки изменения, защото не мога да ям риба (заменях е с пилишко), а мразя и спанака (него просто не го ядях).
    lyubomira.staikova@gmail.com
    mira69.multiply.com

  8. #68

    Подразбиране

    Нелка, нарязаните торти, които показваш изглеждат по-апетитни и съблазнителни, отколкото целите (поне за мен е така) :wink:
    lyubomira.staikova@gmail.com
    mira69.multiply.com

  9. #69

    Подразбиране

    Любопитко, бифтека е телешко месо обикновено от вътрешното филе/бонфиле/.
    Натуралния бифтек се приготвя като непосредствено преди пърженето се поръсва със сол и смлян черен пипер и се овалва в брашно.Слага се в предварително сгорещена мазнина докато леко се запържи, след което се доизпържва а слаб огън докато се образува кафява коричка.
    Има и бифтек от смляно месо, но същотелешко.
    Дано съм ти била полезна
    ЖИВОТЪТ НЕ СЕ МЕРИ С БРОЯ ВДИШВАНИЯ, А С МОМЕНТИТЕ, КОИТО СПИРАТ ДЪХА НИ!!!

  10. #70

    Подразбиране

    Ох,и аз ей сегичка довърших една кутийка с бонбонки(изядох я ),докато разглеждах форума..................
    Но и Ксенекала си пия...........естествено,резултаата е нулев...............

  11. #71

    Подразбиране

    nelka, скъпа, ако ти кажа на каква диета съм тази седмица - твоите провокации няма начин да подействат :+) Та: през целия ден изяждам една кутия с шоколадови бонбони, а за да не ми е мн сладко - пия и мн кафе без захар.
    Като се прибера у дома и след толкова шоколад и кафе ми е гладно все пак - преяждам с кисело мляко и вода :+) Ако и след това искам да ям - дояждам си със слънчогледови семки, докато дойде ред да се ляга.
    Сутринта пак шоколад и кафе :+)
    След третия ден ми писна от шоколад и вече не мога да го гледам като знам, че цял ден това ще ям :+)

  12. #72

    Подразбиране

    Lyubka,
    Разбрах ти намека за нарязаните торти и тук нали сме по задоволяване на всякакъв род капризи, веднага откликвам:




    .............................



    ..............................

  13. #73

    Подразбиране

    Ето и за Werty нещо шоколадено:


    То май стана като отмъщение, защото на теб ти е писнало точно от това...Ама пък има за какво да си отмъщавам, тъй като ти ме настъпа по една болна тема: СЕМКИ!! Ей това нещо тук го нема никакво.
    Преди години все разнасях насам-натам по някоя торба : в едната посока- непечени, надолу към БГ- печени, за да си чопля по пътя.
    Хе, и в началото стриктно си чопля и плюя в торбичка, а след 2-3 дни започвах директно на пода в камиончето.
    Чак след няколко години брак половинката ми призна, че в началото здраво съм го дразнила с любимия ми слънчоглед.

    Обаче щом ти не искаш сладичко, ще позволиш ли да ти предложа основното ястие?





    ..................

  14. #74

    Подразбиране

    nelka, това какво е, дето ми го предлагаш? Отзад напред ми прилича на суши с лютив сос, аспержи със сланина и бира с курабии... Хич не можеш да ми попречиш на шоколадовата диета с такива предложения

    А семките ги ям, защото, докато се занимавам с тях, няма как да ям нещо друго :+) Иначе и аз стържа с нокти от нерви, ако някой чопли семки около мен. За това семки само насаме :+) Все пак сме дами, нали - не върви да си чоплим из зъбите и да плюем.. И като се усмихнем после - мамо мила - като това, но черно :+)

  15. #75

    Подразбиране

    Реклама:
    А, и аз така със семките: непрекъснато си зает и уж ядеш нещо, а общото количество на погълнатото е минимално. На път трудно се седи на едно място без да се прави (разбирай яде) нещо и там семките бяха добър помощник. Представяш ли си на тяхно място фъстъци??
    А иначе за фасадaта- винаги една джобна четка за зъби за спасяване на "имиджа" .

    .................................................. ....................

Страница 5 от 17 ПърваПърва ... 3456715 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •