Страница 6 от 17 ПърваПърва ... 4567816 ... ПоследенПоследен
Показване на 76 до 90 от 241
  1. #76

    Подразбиране

    werty , онези топчета с бирата ми приличат на картофени кюфтенца. Имахме една състудентка, която все пазеше диета и като станеше дума за ядене, много гальовно звучеше думата "кюфтенце" .
    Аз така и не разбрах каква диета спазваш - ядеш само шоколад или един ден шоколад, а на другия ден друга вкусотия :?

  2. #77

    Подразбиране

    Само шоколад По една кутия с бонбони през деня. После не можеш да гледаш шоколад. Хич няма да се боря с изкушенията - ще им се поддавам, докато ми стане лошо от тях. Та след едноседмично ядене на шоколад, той вече не е изкушение за мен и не ща' да го виждам :wink:
    Тази седмица ще карам на кисело мляко, кафе и бира. А ако успея и да се мотивирам достатъчно, ще отида на аеробика или нещо такова раздвижващо. Че у дома каквото и желание за гимнастика да имам, ме домързява след 10 мин

    А онова може и да са картофени кюфтенца.. но предпочитам да си мисля, че са курабии и бира - за да не ми изглежда апетитно. Че току-виж тази седмица съм минала на кюфтачена диета

  3. #78

    Подразбиране

    В детството си бях алергична към шоколад и определено се страхувах да изям дори и един шоколадов бонбон, защото после ставах като ухапана от комари. Разбира се, че сама съм допринесла за това - била съм 2-3 годишна и съм изяла една кутия (или две, не помня) "Морско дъно". За мене изкушение са тестените изделия, а с тях трудно мога да преям така, че да не мога да ги погледна. Скоро не съм сверявала теглото си с кантара, така че си ям както обикновено, пък да става каквото ще. Важното е да не ми отесняват дрехите, че не обичам да ходя по магазините и да си купувам нови. Е, половинката има грижата за това, но той все ми избира по-теснички и миниатюрни - сега се сещам, че може да е целенасочено . Успех с бирата и киселото мляко!

  4. #79

    Подразбиране

    Само искам да вметна,че наистина има диета със шоколад.Аз лично не се наемам да я правя,защото ако трябва да се изяжда по един шоколад на хранене,аз ще изяждам по два.............

  5. #80

    Подразбиране

    И аз знам за такава диета. Аня Пенчева я беше правила и се била изринала от толкова много шоколад.

  6. #81

    Подразбиране

    За Аня Пенчева не знам, но на мен, ако не ми се отразява добре на кожата, поне не ми вреди :+)))

    Скарлет, то и аз си мислих, че ще злоупотребя с шоколада, но... то просто не може.

    И ми е едно такова весело, жизнерадостно и енергично :+) За сега оставам фенка на тази диета. Със зеленчуци не знам дали и колко се отслабва, но определено ми надуват корема и не ми е хубаво така. А от шоколад няма подуване И после верно, че до 2.30-3.00 не мога да заспя, но пък в 7.00 си ставам бодра.. Май съм прекалила с кафетата :?

  7. #82

    Подразбиране

    Аз от довечера ще съм на ябълково-чаена диета. Надявам се, поне 5 дни, с 5 дневно захранване. Реших да обявя това тук, за да е необходимо да давам някъде отчет все пак , защото на няколко пъти съм се канила, но нямам достатъчно воля и все си викам: друг път.
    Сега се надявам да си засиля волята, след като знам, че някой /вие, съфорумките/ ще ме контролира

  8. #83

    Подразбиране

    Валя, ти бая ще си остържеш червата с тази ябълково-чаена диета. Не са ли много 5 дни :? ? Ще успееш ли :? ?

    werty, много съблазнителна изглежда диетата ти, само с шоклоад и кафе, но няма ли хванеш диабет от толкова много шоколад?

    Аз хапна ли нещо сладко (на гладно) веднага гледам за солено, иначе ми призлява.
    lyubomira.staikova@gmail.com
    mira69.multiply.com

  9. #84

    Подразбиране

    За диабет не знам, но днес започнаха да ме болят зъбите Явно всичко трябва да е с мярка. Все пак за 10ина дена на шоколад отслабнах с повече от 2 килограма

  10. #85

    Подразбиране

    Момичета, момичетааааааааа!!!!!!!!!
    Гладна съъъъъъм!!!!!!!! И ми къркори корема!!!!!! Хем не мога да си отварям устата и да дъвча, хем съм на диета, хем ми се яде... И аха, аха да си прекъсна диетата... Уж двете със сестра ми я правим, за по- голяма подкрепа, ама... Особено като чета кулинарните вскусотии... И след този пост Нелка веднага ще изскочи с разните там снимки на благинки...
    Но съм си решила, че ще се справя... Да, ама другата сряда колежката ми има рожден ден. И още от сега се чудя какво да правя...
    werty, я по- добре отиди на зъболекар .
    Поздравления за двата килограма!!!

  11. #86

  12. #87

    Подразбиране

    Нелка, сега ако дадеш и рецептите.... :wink:
    lyubomira.staikova@gmail.com
    mira69.multiply.com

  13. #88

    Подразбиране

    Нелке, Нелкееее... Добре, че си далече. Щото така щях да хвана едно дърво...

  14. #89

  15. #90

    Подразбиране

    Реклама:
    Пепчо, какво има? :?

Страница 6 от 17 ПърваПърва ... 4567816 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •