Страница 9 от 17 ПърваПърва ... 7891011 ... ПоследенПоследен
Показване на 121 до 135 от 241
  1. #121

    Подразбиране

    Аууу, момичета, 1350 лв... и да ти кажат и да не ядеш това, онова

  2. #122

    Подразбиране

    Любопитко, браво за линка! Ама почнах да чета отзад напред, т.е. от цената и като видях четирицифрените и трицифрените числа за такси и вноски ... ох, няма да ми стигне мястото за още сълзи.

  3. #123

    Подразбиране

    Дари, все още ли искаш да си направиш тези тестове? :?

  4. #124

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от alys
    Верти, ама всичко, което обичам, не трябва да го ям - мляко, сладолед, картофи и тропически плодове (аз съм А група). Ами тогава... :?
    То за това се казва "диета' :+) Да е тежко - точно това, което обичаш, да не го ядеш. И да остане това, което не харесваш. Пък да видим как ще се храниш с неща, които не ти допадат :+)
    Аз като съм нулева, като видях какво не трябва да ям.. Фъстъци не може, леща не може, черен пипер не може и оцет не може! А салата без оцет как да стане?! Но най ме доядя за: "Трябва да изключат кафето..." Поне ме радва, че бирата ми е позволена :+) Но "Ако им давате упорито витамин С, те кървят!" ме довърши... Някакси много се бунтувам срещу тази диета.
    Тъкмо се чудех с какво да заменя шоколада - ще го заменя с лимони и люти чушки, може и киви.
    И упорито ще си давам витамин C... После ще наблюдавам дали кървя, от къде кървя и обилно ли кървя. Ако се разкървавя, ще знам, че в тази диета има нещо вярно :+)

  5. #125

    Подразбиране


    Верти, направи и снимка за достоверност, ако почервенееш!

  6. #126

    Подразбиране

    1350 лв за съжаление май само ще помечтаем и ще продължаваме с гладните диети.Еееееееееееееееееееееееееех
    Който не може да рисува може да се научи да шие гоблени. И при двата случая се създават картини.

  7. #127

    Подразбиране

    Понеже мъж и дете се група 0, та се позачетох... Много весело това "От зеленчуците трябва да избягват люцерната, зелето и карфиола, печурките и маслините." - а аз се чудех защо като РУПАТ люцерна по цял ден, после не се чувстват добре. Сега разбрах ... ще ги спра от паша.

  8. #128

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от alys
    Дари, все още ли искаш да си направиш тези тестове? :?
    Искам ама нямааааааааааааааааааааа
    Който не може да рисува може да се научи да шие гоблени. И при двата случая се създават картини.

  9. #129

    Подразбиране

    Че като ме видите такава кървава, да ви се отяде, нали? :+)

    После вземам от касичката 1350лв и директно отивам да ми събират кръвта - понеже няма да ме бодат, може да ми направят отстъпка.

    Но си мисля, ако дам 1350лв за този тест, после и това в зеления списък няма да го ям... Че то аз годишно 1350лв за храна не давам... После ще ме боли сърцето и несъзнателно ще почна да икономисвам... И лошо предчувствие имам, че там ще пише да ям домати, тикви и тиквички, зеле и патладжан, свинско и телешко месо, бамя, бакла и зелен боб... и др. подобни, които не ям доброволно.
    И освен това гроздето е кисело

    Ако имам излишни 1350 и искам да ги дам с цел отслабване и здраве, ще ги дам за фитнес, аеробика, каланетика, плуване и бинтове (за кървенето от витамин С :+)

  10. #130

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от alys
    "От зеленчуците трябва да избягват люцерната, зелето и карфиола, печурките и маслините."
    То ти остави люцерната какъв зеленчук е и що домочадието я хрупа, ами печурките и маслините щом станаха зеленчуци

  11. #131

    Подразбиране

    Дари, напълно си права. Аз не го бях погледнала внимателно. Ето какво пише:
    "Начини на плащане:

    > Еднократно заплащане на сумата от 1350 лв. в брой при вземането на кръвната проба
    > Плащане на 2 вноски – 700 лв. при вземането на кръвната проба и 650 лв. при връчването на резултата
    > Плащане на лизинг – различни опции по избор на клиента "

    Така де, удоволствието е 1350 лв.

  12. #132

    Подразбиране

    alys, аз поне разбрах, че тези 1350 може да се платят на две вноски 700 при вземането на кръв и 650 при даването на резултатите :? то не че това успокоява де....
    Който не може да рисува може да се научи да шие гоблени. И при двата случая се създават картини.

  13. #133

    Подразбиране

    :? и при Емилова май не е толкова скъпо. И после ядеш квото искаш, ама тя дава една таблица дето има точки и по нея си определяш, както калориите кое е добро, кое не, а резултат определено има.
    моят шеф отслабна 60кг след като ходи при нея, не ги е качил още, само да отбележа че той беше 220кг.
    сетих се, че аз му копирах документите и ги прибрах някъде. Ако има желаещи ще ги потърся и ще ви ги пусна - тва са рецепти, точки, храни и такива подобия.
    Сигурно не е редно, ама вие не казвайте на д-р Емилова

  14. #134

    Подразбиране

    Реших Ще пестя от закуски Ако не ям и пестя по 50 ст. на ден да речем/горе долу за една закуска/Така за има - няма 7 години ето ти 1350лв.Ами ако спра и кафето и вечерята и разните му други такива удоволствия може и по-бързо да стане.Ама след толкова лишения то моите 5 кг за сваляне ще са в миналото
    Който не може да рисува може да се научи да шие гоблени. И при двата случая се създават картини.

  15. #135

    Подразбиране

    Реклама:



Страница 9 от 17 ПърваПърва ... 7891011 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •