Страница 11 от 17 ПърваПърва ... 910111213 ... ПоследенПоследен
Показване на 151 до 165 от 241
  1. #151

    Подразбиране :)

    Скарлет и аз съм с ниско кръвно и събирам границите ... От моя личен лекар знам, че в тези случаи се препоръчва солен айрян или нещо солено (освен колата де) ... та може би солта няма да е много не на място за нас

  2. #152

    Подразбиране

    Всички знаем ,че солта не се препоръчва и особено за хора с високо кръвно налягане ....интересно ми е как им е паднало кръвното на тия хора?Солта не задържа ли повече течности в организма ?Как питам само все едно се намирам в някой медицински форум

    http://www.tialoto.bg/article.php?cat=20&id=2783

  3. #153

    Подразбиране

    Не е честно!Навсякъде и във всички списания и вестници сам за диети за отслабване пишат.
    Напишете поне веднъж и диета за напълняване,е не драстично,но поне 2-3 кг!


    Ние слабичките какво да правим с тези диети за отслабване!

    Аз лично имам много,дори прословутата диета на Аткинс,но не ми е от полза!
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  4. #154

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от blue_bouble
    Не е честно!Навсякъде и във всички списания и вестници сам за диети за отслабване пишат.
    Напишете поне веднъж и диета за напълняване,е не драстично,но поне 2-3 кг!


    Ние слабичките какво да правим с тези диети за отслабване!

    Аз лично имам много,дори прословутата диета на Аткинс,но не ми е от полза!
    Ей, ама все ще се намери някой да се изтрещи, че е слаб и иска да надебелее и то в тема за отслабване! Много са полезни такива постове... Открий си нова тема "Как да надебелея".

  5. #155

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от blue_bouble
    Не е честно!Навсякъде и във всички списания и вестници сам за диети за отслабване пишат.
    Напишете поне веднъж и диета за напълняване,е не драстично,но поне 2-3 кг!


    Ние слабичките какво да правим с тези диети за отслабване!

    Аз лично имам много,дори прословутата диета на Аткинс,но не ми е от полза!

    С най-голямо удоволствие ще ти дам от мойте килца

  6. #156

    Подразбиране

    момичета от тази солена диета съм се надула като балон и струва ми се съм качила едно килце , ако щете ми вярвайте но коремчето ми беше такова в шестия месец от бременността ми.................някой от вас започна ли я , моля ви кажете само при мен ли е така

  7. #157

    Подразбиране

    Мили, зарежи я тая диета ...въобще не ми се вижда нормално да пиеш подсолена вода...навсякъде ,където се поразрових и попрочетох не намерих добри отзиви...Солта е вредна ,когато е в по-големи количества.Препоръчва се до 6 гр.максимум/дори се спори за това количество/за ЗДРАВИ хора, на ден.Солта задържа вода в тялото и е нормално да се чустваш подпухнала ,особено сутрин.Свалянето на килограми не става с магическа пръчка.В това съм се убедила ...или трябва да положиш максимални усилия и това да ти е фикс идея или трябва да си супер инат ,или някои свалят заради проблеми ,притеснения...всеки си е чаровен ,когато е естествен...
    Някои казват :"Не искам цял живот да съм дебел и гладен ,предпочитам да съм само дебел..."

  8. #158

    Подразбиране

    Аха ......що литература изчетох не е за приказка, аз по принцип ям много безсолно, а с тази вода от три дни постоянно ми е солено на устата- много неприятно чуство ....... Смятам да си взема фат бърнари и да започвам нещо по-сериозно, аз водата така или иначе си я изпивам, просто няма да има сол

  9. #159

    Подразбиране

    Докато спазвате диети спортувате ли? Доколкото знам дори и лекарствата за отслбаване не действат без физически упражнния. Започнах да ходя всяка сутрин да бягам и сега очаквам резултатите . Вземам с мен и кучето та и тя да се раздвижи
    Наскоро се замислих и за влиянието на кръвната група върху организма. Може би трябва човек и с това да се съобразява когато избира диета.
    Аз съм принципно против диетите- самата мисъл, че не мога да ям нещо ме побърква.

  10. #160

    Подразбиране

    Код:
    Някои казват :"Не искам цял живот да съм дебел и гладен ,предпочитам да съм само дебел..." Very Happy Very Happy Very Happy
    И аз все по-често се замислям над тези думи,защото от толкова диети и хапчета взе да ми писва............ :twisted:

    Коства ми месеци за да сваля някое килце и отпусна ли се за една седмица отново си ги качвам,а мога ли цял живот все да се лишавам,аааааааа не..........

  11. #161

    Подразбиране

    Момичета,започвам да се чувствам виновна от солената диета,която ви предложих.Ако бях я чула случайно от непознати хора щеше да мине покрай ушите ми,но понеже ми я казаха много близки приятели пък и крайният резултат беше много впечатляващ се реших да я споделя с вас.Надявам се да не съм ви навредила,а само малко да сте се почевствали некомфортно.
    За да останеш,за да си потребен,за да те има ислед теб дори, ти всяка вещ и образ покрай тебе
    открий отново и пресътвори!

  12. #162

    Подразбиране

    НИЯ моля те не се чуствай така, все пак ти не си накарала никого насила , ти просто сподели , избора всеки прави сам за себе си.

  13. #163

    Подразбиране

    Трети ден провеждам така наречената Точкова диета - много нашумяла напоследък по форумите.Направи ми впечатление, че това е именно Кремълската диета на Скарлет, с която е започнала тази тема още преди нова година. Не се оплаквам - изобщо не чувствам глад. Но не съм свалила нито грам за тези почти три дни. Искам да попитам, дали някой от вас е пробвал тази диета и дали резултатите няма да дойдат по-късно. Иска ми се да се надявам, че ще стане така. Всяка пролет гледам да отслабна няколко килограма и досега го постигах с плодове, чай и мед.Но тази година реших да направя нещо по-различно.

  14. #164

    Подразбиране

    В момента пия Златно чудо 14,чувствам се добре,смятам да спазвам точно режима,пък ще видим ефекта......... :?

  15. #165

    Подразбиране

    Реклама:
    А колко струва Златното чудо 14?

Страница 11 от 17 ПърваПърва ... 910111213 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •