Страница 16 от 17 ПърваПърва ... 614151617 ПоследенПоследен
Показване на 226 до 240 от 241
  1. #226

    Подразбиране

    опитайте с лунните дни,съчетано с разделно хранене-има ефект.

  2. #227

    Подразбиране

    Както се разхождах из нета попаднах на този сайт
    http://www.hranite.info/index.php
    Дано да не се повтарям.
    Има индивидуални тестова "Оценка на телесната маса" и "Енергиен разход" в зависимост от физическата активност. Интересно е. Човек може да се позабавлява. Също така дава енергийност на отделните храни.

  3. #228

    Подразбиране

    Диетата на д-р Аткинс, който почина миналата година на 72, се състои в приемане на месо и други високобелтъчни храни без ограничение, докато въглехидратите са забранени. Критиците й твърдят, че не само не са известни дългосрочните ефекти от спазването й, но тя води до редица заболявания като цироза, изтъняване на костите, високо ниво на холестерол, диабет и инфаркт. Наскоро проведено изследване установи, че диетата предизвиква стерилитет у жените. Tova otkrih tuk http://bgkulinar.net/news.php?newsid=1450

  4. #229

    Подразбиране

    Аз съм на същото мнение,защото тази диета много ограничава храненето.

  5. #230

    Подразбиране

    Купих си книгата на Пиер Дюкан. Днес 5ти ден спазвам всичко както си трябва. Ям само пилешко без кожа и риба , също белтъци от яйца и малко мляко 0,1% в кафето. Ям и по една кофичка кисело мляко обезмаслено с малко копър и чесън. Пия вода колкото трябва. Свалих 0 кг и качих 0 кг. Засега съм разочарована от диетата, но ще продължа с нея още известно време за да видя какво ще стане

  6. #231

    Подразбиране

    Na men mi e 5-ti den ot dietata na Diukan . Spazvam q kakto q razbiram-qm samo meso, riba, mlqko i izvara, qica,vecer si pozvolih i cawa cerveno vino. Parvite tri dni izpitvah osoben glad-stomaha mi palen a na men mi se qde newto. Dnes tova cuvstvo go nqma. Zapocnah 63kg, sutrinta bqh60kg Drugata sedmica mislq da napravq i kravni analizi

  7. #232

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Diana Delibasheva Виж мнение
    Купих си книгата на Пиер Дюкан. Днес 5ти ден спазвам всичко както си трябва. Ям само пилешко без кожа и риба , също белтъци от яйца и малко мляко 0,1% в кафето. Ям и по една кофичка кисело мляко обезмаслено с малко копър и чесън. Пия вода колкото трябва. Свалих 0 кг и качих 0 кг. Засега съм разочарована от диетата, но ще продължа с нея още известно време за да видя какво ще стане
    Диди как си сега има ли някакви резултати защото аз се запалих и днес ми е пети ден обаче аз не се тегля защото имам страх от кантара обаче се чувствам някак по леко ама то и почти не ям аз имам много килограми за сваляне много много пиши как си

  8. #233

    Подразбиране

    Днес ми е 19 ден от диетата. Направих 5 дена само месо, 5 дена месо плюс зеленчуци, пак 5 дена месо и сега съм пак на месо и зеленчуци. Твърдо свалих 1 кг и това ме кара да си дам още малко време . Ако на всеки 10 дена се сваля килограм за постоянно - то това е добре. Продължавам нататък....

  9. #234

    Подразбиране

    ох завиждам ти за упоритостта обаче аз май няма да издържа аз 6 дена съм на диетата обаче само три издържах на белтъчини само трите на със зеленчуци и сутрин овесени ядки, трици няма в нашия град не мога да кажа че няма резултати не съм така подута обаче със отделителната система имам проблем и пия зелен чай

  10. #235
    Активност Аватара на didi_ml
    вече сме пловдивчани
     
    55 Мнения
     

    Подразбиране

    Вече спаднах с 7 кг,но нещо си обърках хормоналната система,има ли някой с подобен проблем?

  11. #236

    Подразбиране

    Според мен от строги и изтощителни диети няма смисъл особено ако тялото има склонност към напълняване. Освен анорексии и булимии не виждам какво друго може да се постигне със съдистичните диети. Някой от момичетата тук са много прави спазвайки приказката
    Закуската запази за себе си.
    Обяда раздели с приятел.
    Вечерята дай на врага си.
    Аз бих добавила много движения и течности.

  12. #237

    Подразбиране

    Четири месеца спазвах диетата на Пиер Дюкан и свалих всички кг, които бях планирала. Следва период на захранване, които ще е по-труден. В момента съм в перфектна форма, защото чрез тази диета си отиват мазнините, а не мускулната маса. Няма вече и целулит. Доколкото знам той също е от мастна тъкан. Много съм доволна. Сега следват за мен 70 дена захранване и по-нататък ще споделя, дали съм си запазила постигнатите кг.

  13. #238

    Подразбиране brawo

    Цитат Първоначално написано от Diana Delibasheva Виж мнение
    Четири месеца спазвах диетата на Пиер Дюкан и свалих всички кг, които бях планирала. Следва период на захранване, които ще е по-труден. В момента съм в перфектна форма, защото чрез тази диета си отиват мазнините, а не мускулната маса. Няма вече и целулит. Доколкото знам той също е от мастна тъкан. Много съм доволна. Сега следват за мен 70 дена захранване и по-нататък ще споделя, дали съм си запазила постигнатите кг.
    Браво момиче!!!

  14. #239

    Подразбиране

    О, моите поздравления за чудесния резултат! Аз също опитвах да спазвам тази диета - изкарах 5 дни на месо и 10 - на месо и зеленчуци, но ефект нямаше. Благородно завиждам на тези, при които се получава, но за съжаление, зависи от ЕГН-то, от организма и от хиляди други неща. Сега съм четвърти ден на безвъглехидратна диета и някакви отвари, които ми донесоха от София. И отново нищо...

  15. #240

    Подразбиране

    Реклама:
    zdraveite az ve4e 6-ti den sam na tazi dieta kazana ot abi1004 i da si priznaq sam mn dovolna ve4e sam svalila 5-6 kg i se ubedih 4e tq naistina deistva taka 4e probvaite zaslujava si.

Страница 16 от 17 ПърваПърва ... 614151617 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •