Страница 7 от 17 ПърваПърва ... 56789 ... ПоследенПоследен
Показване на 91 до 105 от 241
  1. #91

    Подразбиране

    Не съм на диета и не съм била никога, не че нямам нужда, но веднъж се наложи тотално да подменя целия гардероб, втория път минах с прекройка, трети проблем с дрехите съм решила да нямам :?
    Оставих цигарите и се радвам, че няма отклонения /за сега
    И сладките неща за разлика от една снимка на някакво печено пернато никога не са ме изкушавали (до преди двадесетина дни) До там стигнах, че правих сладки, соленки, а в неделя и карамелена торта
    А сега искам от всичко онова по 1
    (от някои може и по 2)

    ама пък току-що извадих от печката най-голямата си тава с пица и ще си я хапвам само с децата

  2. #92

    Подразбиране

    :twisted: НЕЛКААААААААААААА не си честна мале направо се окапах

  3. #93

    Подразбиране

    Любопитко, ако това ще те успокои, не само ти си гладна
    И аз също от снощи - направо вече ми се вие свят .
    А пък като видях онези страхотии, които Нелка е показала ...
    Май повече няма да отварям тази тема докато съм на диета

  4. #94

    Подразбиране

    Аз, пък, реших да пробвам принципа на Верти да преядеш от нещо и да не можеш да го гледаш. Днес цял ден нагъвах торта и наистина вече ми се повдига, с извинение, от вида на сладко Дано и утре да се чувствам така.
    Момичета, мисля, че само първите 2-3 дни ще чувствате глад, а после организмът някак се нагажда... Но има един момент, когато наистина много се отмалява и това май не е много хубаво. А после... се наваксват изгубените кг, че и отгоре. Майката му е да се яде нормално, без да се прекалява.

  5. #95

    Подразбиране

    А така, alys, но утре не торти, че в тях има тесто и знам ли още какво, а мини на чисти шоколадови бонбони. Днес успях да изям само 12 бонбона.. а до миналата седмица 30 ми се виждаха малко.
    Ама да се оплача - отидох на тае-бо и след половин час скачане ми причерня. Явно по време на такава диета трябва по-леко с натоварването. Че не стига, че се изтощава организма с този шоколад, ами после и тежка физическа работа
    Реших, че за този момент каланетиката ще е по-подходяща.
    За мое наказание днес вечерям бяла ряпа без подправки

  6. #96

    Подразбиране

    Аууу! И половинката много обича разни репи, лук и други подобни... Аз веднъж реших да хапна салатка от ряпа с морков (и подправки), но после посетих аптеката, че стомахът ми не можеше да се справи със сложната задача по смилане на тези корени

  7. #97

    Подразбиране

    От няколко дни практикувам друг начин на хранене,защото много хора(разбиращи и неразбиращи)ме увериха,че най-вредно за организма е гладуването.
    Сутрина закусвам каквото ми е на сърце.Но стабилна закуска.
    На обяд хапвам каквото съм готвила,но винати половин порция,без хляб.
    След обяд (към 3,30-4ч.)-един плод по желание или кисело мляко.
    И приключвам с яденето.След 5ч. не хапвам нищо.

  8. #98

    Подразбиране

    Скарлет, наистина е много добър начинът ти на хранене. А не огладняваш ли след 5 ч.?

  9. #99

    Подразбиране

    Като се има напредвид,че съм лаааааакомо същество,дори се учудвам,че не ми е никакъв проблем след 5ч. да не ям.
    Може би,защото сутрин си закусвам.Пред правех обратното,сутрин не ям,а до вечерта изгладнявам и когато е най-вредно да се яде,главата ми не излиза от хладилника..................

  10. #100

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от alys
    Скарлет, наистина е много добър начинът ти на хранене. А не огладняваш ли след 5 ч.?
    Изяшдаш някъв плод, к.мляко, чай или дори сандвич /само един и не голям/. С времето свикваш и не огладняваш. Този режим на хранене, го спазва моя позната, която е над 55 години и има завидна фигура. Разбира се през деня се храни нормално - не гладува, но не се и тъпче.

  11. #101

    Подразбиране

    Да изям плод, да изпия чай... Ама това също е храна, макар и некалорична. Аз затова питах Скарлет дали не огладнява, защото от 17 ч. до 1 ч. са 8 часа, през които спокойно ще си огладнея и ще почна да се ровя в хладилника. Сега не съм настроена на диетична вълна и затова ми се струва невъзможно, но като се заинатя... мога и да не ям.

  12. #102

    Подразбиране

    alys, то и аз бая се заинатих, ама нещо взе зле да ми става...

  13. #103

    Подразбиране

    Така е, защото искаш много бързо да свалиш излишното и трябва малко да забавиш темпото.

  14. #104

    Подразбиране

    С гладуване ще свалиш,но после за много кратко време се качват пак килцата......

  15. #105

    Подразбиране

    Реклама:
    Ама аз не гладувам...

Страница 7 от 17 ПърваПърва ... 56789 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •