Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345
Показване на 61 до 75 от 79

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Като гледам колко е красиво при вас на Балкана и толкова вълшебно,ми става още по-тъжно за нашите изсечени дървета в центъра на Варна.

  2. #2

    Talking

    Цитат Първоначално написано от fantaziq Виж мнение
    Като гледам колко е красиво при вас на Балкана и толкова вълшебно,ми става още по-тъжно за нашите изсечени дървета в центъра на Варна.
    Права си!Аз живея и уча във Варна и училището ми е точно до градинката със изсечените дървета - Ужсано е меко казано за гледката, която се вижда от двора на училището!1
    Издадох се, че не съм голяма жена като вас!Предполагам, надявам се, е нямате нищо против?!

    В момента времето е много хубаво и слънчево, като се има в предвид, че е 7 и 30 сутринта....
    Ти решавай, искаш или ДА!?

  3. #3

    Подразбиране

    Да времето във Варна е супер от сутринта и се очертава да е топло през целият ден.

  4. #4

    Подразбиране

    Fantaziq,гледах по новините за грозната участ на дърветата в центъра на Варна и съм потресена.
    Времето е пато хората-ту лошо,ту добро.Лично на мене през студените и мрачни дни по ми бърви бродерията

  5. #5

    Подразбиране

    На първи юни тук заедно с детските усмивки грее слънце-жега!
    Бог не повтаря нищо!
    Музиката сприятелява, а приятелите правят музика!

  6. #6

    Подразбиране

    Погледнете каква вълшебна дъга се роди след вчерашната буря.Тя е двойна,но втората беше започнала да избледнява,когато се сетих,че мога да я снимам.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •