Страница 13 от 26 ПърваПърва ... 3111213141523 ... ПоследенПоследен
Показване на 181 до 195 от 381
  1. #181

    Подразбиране

    Еййй страшна си!!! Направо се засрамих....
    Страничките ти са пълни с толкова интересни и стилни творби!!! Слоновете са върхът!!!
    http://www.snimka.bg/?album%3baid=326795%3bold=1
    pepinapepina@abv.bg
    Среща 11.01.15 г. неделя за 13.00 часа в " Рандеву"

  2. #182

    Подразбиране

    ееееее, не, къде го намери този жираф?
    Оправи ми се настроението като го видях, толкова жизнерадост струи от него, че не можах да си сдържа усмивката. Прекрасни цветове

  3. #183

    Подразбиране

    За пръв път виждам този жираф и много ми хареса със слончетата. Невероятен е!

  4. #184

    Подразбиране

    Много стилни са тези глухарчета, любопитна съм как ще ги оформиш, а жирафчето е толкова сладурско ,не мога да му се нагледам

    ПАПИЛОН
    kokosharova@yahoo.com

  5. #185

    Подразбиране

    Дени, много стилни и красиви са глухарчетата. А жирафа просто е върха. Толкова е весел, просто си вика "уший ме".

  6. #186

    Подразбиране

    Дени, не знам откъде ги намираш тези схеми, но на твоята страничка винаги може да се види нещо интересно и нестандартно! С удоволствие я посещавам! А жирафчо е върха!!!

  7. #187

  8. #188

    Подразбиране

    О, Деничке! То бива , бива, ама ти направо школа по оригиналност може да отвориш! Твойта Габи е щастливка - с такава мама детето поне вкус към красивото ще развие !

  9. #189

    Подразбиране

    Благодаря на всички за милите думи
    Ето и една лястовичка - 30 минутен гоблен
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

  10. #190

    Подразбиране

    Дени,печелиш приз от мен за най-бурзо ушит гоблен

  11. #191

    Подразбиране

    Жирафът ме грабна, а лястовичката направо ме отнесе. Все бях виждала трудни гоблени, но тази лястовица надмина всичките ми представи. Аз нямам смелостта да се захвана с такъв гоблен
    Дени, благодаря ти за настроението, което ми даваш.
    Не мога да не спомена отново лястовичката-за сетен път се убеждавам, че не е необходимо нещата да бъдат сложни за да са велики. Уникална е

  12. #192

    Smile

    Много са свежи всичките..........
    А какво стана с черната панама - оправи ли я?

  13. #193

    Подразбиране

    Жирафчето е толкова колоритно, че доставя същинско удоволствие да се гледа! А "пухчетата" са страшно интересни и красиви! Браво!

  14. #194

    Подразбиране

    Ученолюбивата девойка е от мен, а тази със зайчето на vessito75 - пускам ги заедно тук и в нейната тема.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от Denica : 24.02.2011 в 10:56.
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

  15. #195

    Подразбиране

    Реклама:
    Тази малка госпожица сигурно е отличничка щом е стъпила най отгоре на книжките Деница много слдурски гоблен

Страница 13 от 26 ПърваПърва ... 3111213141523 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •