Страница 3 от 26 ПърваПърва 1234513 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 381
  1. #31

    Подразбиране

    А това е последното ми произведение - Егон по ескиз на Густав Климт. Реших да експериментирам и направих косата с черно ламе вместо в сив цвят. Като лек акцент направих и устните в червено.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

  2. #32

    Подразбиране

    Да покажа и последната си гордост - по мое мнение, един от най-красивите животински портрети ... Самюел на Heritage! Шит е на българска панама, 1:1 на кръстчета с една нишка, като на места съм цепила панамата според бодовете - изтекоха ми очите, но ...
    Очите се получават толкова изразителни заради характерните за Heritage бодове - кръстчета, половинки и прочие ... Дано се види от снимката, но контурът на окото е от половинките на квадратчето ... Ама обяснение, а
    На живо направо ще проговори!
    От много време се каних на този модел, но ме спираше големината - ако бях шила 1:4 щеше да се получи много голям, но ми хрумна да опитам с една нишка от конец на по-ситна панама - оказа се, че българската панама се цепи много лесно, макар че е ситна. Мислих да ушия само този красавец, но се получи толкова сполучлив, че ще продължа серията.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

  3. #33

    Подразбиране

    Това е нещо малко, но вложих в него цялото си сърце!
    Бях си обещала да ушия дакел, но виждайки модела се сетих за Младенка, с която споделяме любовта си към породата (аз коя ли порода не харесвам :-))) и "заразена" от духа на приятелство, витаещ из форума, го уших специално за нея!
    Младенка, дано само не вдигат много шум :-)
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

  4. #34

    Подразбиране

    Да отчета и закачането .......
    Благодарна съм на Малекс - тя е "виновника"!!!
    Предстои ми ремонт, затова не съм се старала много, но май се получи успешна моята кучешка стена
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

  5. #35

    Подразбиране Подаръци!!!

    Забравих да си покажа подаръците за ЧРД!!!
    От Моли получих сладкият куч, а Малекс реши да ми възложи (пренебрегвайки русият ми цвят ) лека задачка - получих рамка с "мисия" да я боядисам сама ... И май се справих - избрах зелено, за да поставя снимка на малкият си гущер - малко прекалих с украсата от водни кончета и цветчета, но се получи свежо!!!
    Май и за рамкаджии ставаме
    Целувам ви момичета
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

  6. #36

    Подразбиране още подаръци!

    А това са подаръците ми от Младенка!!!
    Първото женско кученце в колекцията ми !
    И тази великолепна зодия ... Яд ме е, че не си личи от снимката цялата й красота!!!
    Младенка, благодаря ти от сърце!
    Само да попитам - това дребното кученце ли е или на мен вече ми се превиждат?
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

  7. #37

    Подразбиране Още подаръци!!!

    И от Ния, и от Соня ...

    Проблемът е, че май няма място на стената ще трябва да пренареждам ... Или както Младенка предложи - да отделя цяла стая направо

    Сега и кактусите ще пренареждам - само да не им видя сметката - не съм сигурна дали мога да ги местя в други саксии точно сега или да чакам пролетта ...

    ОЩЕ ВЕДНЪЖ БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ЗА ПОДАРЪЦИТЕ - МОЛИ, ЮРА, МАЛЕКС, НИЯ, СОНЯ, МЛАДЕНКА ...... ОБИЧАМ ВИ ВСИЧКИТЕ!!!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

  8. #38

    Подразбиране

    Да покажа последното си попълнение - репродукция на "Куче, лежащо в снега" от Франц Марк. Добавям и картинка на оригинала за сравнение - по мое скромно мнение, разработката е страхотна!

    Разработката е от този сайт - www.artofstitching.com
    Схемите им са само по картини от световно известни художници - съвсем скоро Младенка показа една "Мадона с младенец" от техните разработки. Безплатните им модели са малко поизрязани спрямо оригинала, но пък абсолютно сполучливи.

    Гобленът е с размер 126/90 бода и е с 44 цвята, 15 от които - жълти ... от искрящи, през пастелни, до наситени ... Много еднакви ми изглеждаха конците, и малко излишни, но избродираното доказа, че всяко бодче и всеки цвят са си точно на мястото.

    http://www.artofstitching.com/shoppi...age=page&id=31
    Да си отчета Кучето в галерията на производителя ...
    Два реда по-нагоре е и Мадоната на Младенка!!!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

  9. #39

    Подразбиране

    И една малка гейша, подарък за брат ми - много съм горда, че сама си направих френските възли
    Ето и Гейшата в рамка (паспартуто е вишнево, но от никакъв ъгъл на снимане не личи).
    В ателието объркаха поръчката, но брат ми си я хареса така, аз предпочитах да стане като снимка № 3 ...
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

  10. #40

    Подразбиране

    Вече мога спокойно да покажа и подаръка за Малекс!!!
    Радвам се, че мога да сложа и доволната й физиономия
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

  11. #41

    Подразбиране Новата ЛЮБОВ в моя живот!

    Не е тук мястото, но мнозина от вас бяха съпричастни с мъката ми по загубеното ми куче, затова ви представям Рори - моето най-ново момченце!!! Появи се в живота ми също толкова неочаквано както изчезна Херо - 4 дни преди рожденния ми ден сам ме намери ...

    Искам да кажа, че приликата с последния ми гоблен е абсолютно случайна както и цветовете на коса-козина
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

  12. #42

    Подразбиране

    Благодаря на всички за мненията! Виждам, че моят избор е предпочитан
    Сега остава и да ги ушия Стена няма да правя, но пък много ми хареса резултата и мисля, че ще се получи много оригинално няколко гейши с различни одежди!
    За всички, които я харесаха, ето серийката
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    • Тип на файла: jpg 1.jpg‎ (81.2 KB, 32 показвания)
    • Тип на файла: jpg 2.jpg‎ (211.4 KB, 66 показвания)
    • Тип на файла: jpg 3.jpg‎ (84.2 KB, 44 показвания)
    • Тип на файла: jpg 4.jpg‎ (213.4 KB, 42 показвания)
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

  13. #43

    Подразбиране

    Да си покажа и подаръка за Моли - ОБИЧАМ ТЕ ОТ ЦЯЛОТО СИ СЪРЦЕ
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

  14. #44

    Подразбиране

    Хванах цаката как да измарям кучето и се оказа, че не съм забравила как се вдява Много съм щастлива, че успях да ушия нещо
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    Разработката е на Green Apple - доста техни схеми е пуснала Люси в тема Африка. Имат Цветя, Миди и Африкански портрети, а също и онази Сафари серия животни на черна панама. Хареса ми, че не съм я виждала до сега и я уших на един дъх - девойката е 100/100 18 каунт с кръстчета и се шие като по ноти.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от Denica : 25.04.2009 в 11:09.
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

Страница 3 от 26 ПърваПърва 1234513 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •