Показване на 1 до 13 от 13

Hybrid View

  1. #1

    Question

    Zdraveite na vsichki. Vchera s dyshterq mi vyrvqhme po Kolohozniq pazar vyv Varna, vlqzohme v magazin za gobleni i tq mnogo si haresa edin ot ''The Gold Collection'' ( Zlatnata kolekciq) . Goblena naistina e mnogo hubav kazva se V Gradinata i predstavlqva jena dyrjashta buket cvetq i mnogo okolo neq. Za syjalenie nqmahme mnogo vreme da ni obqsnqt kak se shie, tyi kato nito az nito dyshterq mi sme shili takyf. Kazaha ni che Amerikanskite gobleni se shiqt po-trudno a pri toq trqbva da se kombinirat cvetove i se shie v 4 razlichni boda. Nqkoi moje li da mi dade nqkakvi nasoki poneje ne sme ot Varna i nz dali shte moje skoro da otidem

  2. #2

    Подразбиране

    Лично аз отидох да попитам също за един такъв гоблен на американската фирам дименшън и жената ми обясни че се шият напълно нормално като само на места може да се шие с един конец (оказано е в схемата ) .правят се с обикновен гобленов бод.Сега дали е ставало въпрос само за този моя гоблен не съм сигурен, но аз почти се бях отказал от него поради опасения за тези бодове и какво ли още не ,но вече събирам парички и до месец два го почвам
    "Не си мисли, че това което неразбираш е невъзможно"
    Сервантес-Дон Кихот
    parcheka@abv.bg

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •