Страница 1 от 12 12311 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 168
  1. #1

    Подразбиране Какво беше менюто ви вчера и какво е днес?

    видях във някакъв форум такава тема и си помислих ,че и на нас ще ни бъде полезно да обменим менюта защото понякога ми е много трудно да го измисля
    ако искате ............

  2. #2

    Подразбиране

    Не е лошо като идея!

    Аз съм ЗА

  3. #3

    Подразбиране

    За вчера имахме пиле с гъби и ориз на фурна!

    За днес съм решила шницели и картофено пюре.

    Десерт - каквото е останало от новогодишните торбички на децата

  4. #4

    Подразбиране

    Чудесна идея,но надявам се няма да се разсърдите,ако добавя и още нещо към темата...

  5. #5

    Подразбиране

    Ето и днешното меню:
    Задушени зеленчуци
    Пъстърва на тиган
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #6

    Подразбиране

    днес обядвахме пилешка супа и зрял боб яхния

  7. #7

    Подразбиране

    Снощи запечени картофи с шунка , пушено сирене , течна сметана и кашкавал .После зелник с праз , кисело зеле и сирене . Довечера същото , трябва да се дояде
    pet.gr.bg@abv.bg

  8. #8

    Подразбиране

    МММММММм вкусно!Може ли рецептите на картофите и на зелника?Ние вчера ядохме картофи с наденица на фурна,а днес зрял боб яхния и за десерт-тиквеник!

  9. #9

    Подразбиране

    Картофи- Обелени , нарязани и овкусени картофи наредих в тава.Сипах вода и олио. Като се изпекоха , наредих отгоре шунка , пушено сирене , полях с течна готварска сметана и настъргах кашкавал. Върнах обратно да се запече. Може да се сложи и топено сирене , и каквото там намериш.


    Зелник - два стръка праз задуших с олио и 1-2 с.л. вода. В отделен съд запържих кисело зеле на ситно , докато омекне. След като поизстинаха ги смесих , натроших вътре сирене и поръсих с черен пипер. В намаслена тава сложих две кори готови за баница , сложих от сместа и така до края. Отгоре поръсих с олио / не много / и на умерена фурна около 180-200гр. изпекох до зачервяване. След изваждането се полива с около 25гр. разтопено масло и 1с.л. вода и се покрива с кърпа да се задущи.

    Зелника е превъзходен. Не остана .
    pet.gr.bg@abv.bg

  10. #10

    Подразбиране a

    Тази вечер направих на съпруга си вечеря закачка,иначе е най-обикновен ориз с праз.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  11. #11

    Подразбиране

    Имам молба - НЕ ПУБЛИКУВАЙТЕ ТУК РЕЦЕПТИ,НЕКА ВСЯКА РЕЦЕПТА ДА Е КАТО ОТДЕЛНА ТЕМА(ОСВЕН,АКО НЯМА ВЕЧЕ ТЕМА),ЗА ДА СЕ НАМИРАТ ПО-ЛЕСНО!БЛАГОДАРЯ!

  12. #12

    Подразбиране

    колебая се между гювечета и печена херинга на фурна!

  13. #13

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Скарлет Виж мнение
    Имам молба - НЕ ПУБЛИКУВАЙТЕ ТУК РЕЦЕПТИ,НЕКА ВСЯКА РЕЦЕПТА ДА Е КАТО ОТДЕЛНА ТЕМА(ОСВЕН,АКО НЯМА ВЕЧЕ ТЕМА),ЗА ДА СЕ НАМИРАТ ПО-ЛЕСНО!БЛАГОДАРЯ!
    ОК няма вече
    pet.gr.bg@abv.bg

  14. #14

    Подразбиране

    Извинете за питането за рецептите!Вината е моя,аз поисках рецептите!Няма вече!А сега менюто-вчера-зрял боб яхния,днес-винен кебап!

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Днес най - мързеливото - свински рибици на тефлонов оребрен тиган , сухи мезенца от хладилника и туршийка.Тесто за мекички за събота сутринта
    pet.gr.bg@abv.bg

Страница 1 от 12 12311 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •