Страница 1 от 3 123 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 35
  1. #1

    Подразбиране Каталози на Вилер

    Здравейте момичета, интересува ме има ли някъде онлайн каталози с гоблени на Вилер, освен официалният сайт, разбира се. Примерно, да се теглят от някъде и да се разглеждат хронологично. Аз имам Вилеров каталог, но е много стар, а искам да видя новите им гоблени.

  2. #2

    Подразбиране

    имам последния каталог на Вилер. Тази вечер ще го сканирам и ще го кача

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от searcher1 Виж мнение
    Здравейте момичета, интересува ме има ли някъде онлайн каталози с гоблени на Вилер, освен официалният сайт, разбира се. Примерно, да се теглят от някъде и да се разглеждат хронологично. Аз имам Вилеров каталог, но е много стар, а искам да видя новите им гоблени.
    А може ли да попитам кой номер е твоят каталог ,проявявам любопитство от старите каталози.
    djina59@abv.bg

    Тук срещнах приятели за които съм мечтала,
    но срещнах и такива за които живота бих си дала.


  4. #4

    Подразбиране

    Моят е номер 6 от 1980г. ,ако не се лъжа.Ако те интресува бих могла да опитам да го сканирам

  5. #5

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от kiki_niki Виж мнение
    Моят е номер 6 от 1980г. ,ако не се лъжа.Ако те интресува бих могла да опитам да го сканирам
    Разбира се че ме интересува ,но за да не ти създам излишно губене на време ще кача в мултито един стар вилеров каталог който го имам сканиран .Погледни по късно да не е същият .
    djina59@abv.bg

    Тук срещнах приятели за които съм мечтала,
    но срещнах и такива за които живота бих си дала.


  6. #6

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от djina59 Виж мнение
    А може ли да попитам кой номер е твоят каталог ,проявявам любопитство от старите каталози.
    За жалост липсва първата му страница, където би трябвало да пише кой номер е. Мисля, че е някъде от 1975г. нататък. Не знам. Дадох го на толкова много хора, че сега е просто неузнавем - скъсан, изпоцапан и разпадащ се за съжаление.

  7. #7

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от jane_f Виж мнение
    имам последния каталог на Вилер. Тази вечер ще го сканирам и ще го кача
    Чудесно! Много ще се радвам!

  8. #8

    Подразбиране

    И аз съм любопитна да разгледам новите неща на Вилер !

  9. #9

    Подразбиране

    Качих каталога в страницата ми в мултито, която е изписана в подписа ми. Това е каталог 11 от 1993г., но ми го пратиха през септември и мисля, че това е най- новия каталог

  10. #10

    Подразбиране

    Благодаря за каталога! Разгледах го с голямо удоволствие!

  11. #11

    Подразбиране

    Страхотно удоволствие ми достави да разгледам този каталог! Благодаря ти за тази възможност!

  12. #12

    Подразбиране

    Много благодаря, че го сканира за да го разгледаме!

  13. #13

    Подразбиране

    Искам да разгледам гоблените на Вилер и по точно "Помощник"

  14. #14

    Подразбиране

    Най-после го разгледах и аз - за пореден път с голямо удоволствие.

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Страхотен каталог. Имам един въпрос обаче Кака ми ми изпрати този гоблен, готова комлектовка, но на листа пише 1:2 .Започнах го така, но ми се вижда грубо и сега го разшивам, за да го започна 1:4 .Та въпросът ми е - Всички Вилерови гоблени ли се шият 1:2, защото от форума наши колежки ми изпхратиха Вилерови схеми на други два гоблена, но там не пише с какъв бод се шият, а подготвям конците -Да зная по колко да купувамСтава дума за 3639-Замъкът долу
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Страница 1 от 3 123 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •