Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Показване на 31 до 35 от 35
  1. #31

    Подразбиране

    Не се притеснявай, мила.Имам същия замък шит с бод 1:4 и 1:1-получава се много добре.И моят е вилеров.Желая ти успех!

  2. #32

    Подразбиране

    Здвейте! На въпроса на EMMOUNA по принцип изтинския вилеров бод е 1:2,но щироко е разпростронен и 1:4 ,по принцип няма значение кой бод ползвашсхемите могат да бъдат използвани успешно и в двата вариянта....вече зависи от твоя личен вкус и предпочитание!
    Аз лично повече харесвам 1:4 и него ползвам!!!!!За конците мисля че и при двата бодо трябва да са еднакав метраж !

  3. #33

    Подразбиране

    Здравейте момичета. Аз съм от скоро тук и се надявам също да съм от полза на някого. Някой може ли да ми помогне, търся схемата на Мона Лиза. Предварително Благодаря.

  4. #34

    Подразбиране

    можели някои да ми помогне търся свадбено пътешествие също е на вилер но с дмц

  5. #35

    Подразбиране

    Реклама:
    [QUOTE=emmouna;156957]Страхотен каталог. Имам един въпрос обаче Кака ми ми изпрати този гоблен, готова комлектовка, но на листа пише 1:2 .Започнах го така, но ми се вижда грубо и сега го разшивам, за да го започна 1:4 .Та въпросът ми е - Всички Вилерови гоблени ли се шият 1:2, защото от форума наши колежки ми изпхратиха Вилерови схеми на други два гоблена, но там не пише с какъв бод се шият, а подготвям конците -Да зная по колко да купувамСтава дума за 3639-Замъкът долу[/QU

    Здравей!Вилеровите гоблени се шият 1:2 или 1:1 само.Аз съм шила такъв.Има и друга подробност -шие се с четири конеца , а не двоен.Ако имаш оригинална схема на Вилер , там винаги е показано.
    Редактирано от klouchek : 24.08.2011 в 00:51.

Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •