Показване на 1 до 15 от 70

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Аз вчера посетих магазина, който се обсъжда в началото - казва се Румина намира се на ул. “Охрид” 25 А (София). За съжаление явно кризата се е отрзила и там защото метъра вече е 0,20 ст. Жената е много заета и може би оставя впечатление за неучтивост, но ако й се поусмихваш малко по-дълго се оказва, че далеч не е, а просто наистина е претрупана с поръчки.
    А относно как да го намерите - тролей 1 и 5 се взимат до спирка "ул Охрид" - 14 спирка от х-л Плиска и се обръщате по посока на кръстовището, пресичате и продължавате все направо магазинчето си има табела и е с дървена врата. успех!
    С две думи - нямам думи
    poopsie555@abv.bg

  2. #2

    Подразбиране

    Информация може би полезна за пловдивчанки:
    Конци на метър ДМЦ 1 м- 0,20 лв. вече има в Пловдив. В магазинчето за прежди, панами и конци до Събота пазара. Магазинечето се намира под кооперация / гараж с алуминиева дограма/ срещу двора на училище " Братя Миладинови". С/у стрелкови клуб построен в самия двор на училището.
    Дано съм била полезна с информацията.
    http://www.snimka.bg/?album%3baid=326795%3bold=1
    pepinapepina@abv.bg
    Среща 11.01.15 г. неделя за 13.00 часа в " Рандеву"

  3. #3

    Smile

    Цитат Първоначално написано от pepina_p Виж мнение
    Информация може би полезна за пловдивчанки:
    Конци на метър ДМЦ 1 м- 0,20 лв. вече има в Пловдив. В магазинчето за прежди, панами и конци до Събота пазара. Магазинечето се намира под кооперация / гараж с алуминиева дограма/ срещу двора на училище " Братя Миладинови". С/у стрелкови клуб построен в самия двор на училището.
    Дано съм била полезна с информацията.
    Според гугълмапс - това е ул. Григор Пърличев 16. Ще опитам да отида някой ден, макар, че ми е далечко...

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •