Цитат Първоначално написано от rostso Виж мнение
Не съм питала за други марки конци, а цените за ДМЦ са:

1 метър - 15 стотинки
1 чиле (8 метра) - 75 стотинки

Много обикалях докато намеря магазина. Видях го точко като си помислих, че са ме пратили за зелен хайвер.

Не е на ул. Браня, а на следващата улица, успоредна на нея (пада се от страната на ХЕЙ)
Момичета много съм разочарована от този магазин!Първо е невзрачен и може човек лесно да го пропусне,но след като успях да се пъхна в него на какво се натъкнах:
1.Там комплектоват гоблени ,в което няма нищо лошо
2."Магазинерката" беше крайно неучтива и първоначално ми заяви,че не продават чилета DMC,а само на метър!!!
3.След настояване от моя страна,че имам информация и за чилета, ми беше заявено на висок тон,че може и да си закупя чилета,но след предварителна заявка,която ще изчакам 2-3 дни?!?!?
Искам да уточня,че щях да купя голямо количество -първоначално 30 бр,а след това и още,но от цялата работа "намазаха" официалните вносители на DMC за България.
Без да ги рекламирам,но за мен там е удоволствие да пазаря-учтиво обслужване и при нужда съвет!!!
Искам да Ви кажа,че това никога не би могло да се случи в Германия-давам този пример,защото съм живяла дълго време там и ми е болно,че у нас простотията и невъзпитанието е на почит.
В крайна сметка всичко приключи положително за мен:прибрах се с необходимия материал, но с малко по-изморени крака от "ненужното търсене на въпросното магазинче"!