Страница 1 от 5 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 70

Hybrid View

  1. #1

    Question DMC конци на метър

    Здравейте!

    Искам да попитам някой знае ли в София дали има магазин, където се продават DMC конци на метър?

  2. #2

    Подразбиране

    Здравей, конци на метър се подават в едно магазинче на Опълченска. Незнам на кой номер е, но е на кръстовището с ул. Враня. Магазина е на ъгъла и се вижа още от Сливница.

  3. #3

    Подразбиране

    Благодаря! Много ценна информация!

    Би ли ми казала къде по-точно се намира, че с ориентацията съм много зле.....
    Някъде близо до Опълченска и Стамболийски (на мен това ми е ориентира за Опълченска)?????

  4. #4

    Подразбиране

    Грубо казано, като използвах BGMaps.com го определих като Опълченска номер 90. Казвам ти го да се ореантирах в коя част на улицата е. По точно е на кръстовището с ул. Враня.

  5. #5

    Подразбиране

    Ул.Враня е тази на която се намира сградата на ХЕИ

  6. #6

    Подразбиране

    mila , valq_78, много ви благодаря!

    Днес ходих да търся магазина и макар и трудничко (обиколих целия район) го намерих! От голяма полза ще ми е! Все за мъничко не ми стигат конците......

  7. #7

    Подразбиране

    А каква е цената на метър и какви други марки конци продават?

  8. #8

    Подразбиране

    Не съм питала за други марки конци, а цените за ДМЦ са:

    1 метър - 15 стотинки
    1 чиле (8 метра) - 75 стотинки

    Много обикалях докато намеря магазина. Видях го точко като си помислих, че са ме пратили за зелен хайвер.

    Не е на ул. Браня, а на следващата улица, успоредна на нея (пада се от страната на ХЕЙ)

  9. #9

    Smile

    Цитат Първоначално написано от rostso Виж мнение
    Не съм питала за други марки конци, а цените за ДМЦ са:

    1 метър - 15 стотинки
    1 чиле (8 метра) - 75 стотинки

    Много обикалях докато намеря магазина. Видях го точко като си помислих, че са ме пратили за зелен хайвер.

    Не е на ул. Браня, а на следващата улица, успоредна на нея (пада се от страната на ХЕЙ)

    метъра при нас е 0.16
    чиле ДМЦ 1 лв.

    http://www.facebook.com/media/set/?s...9555361&type=3 Албум с изработени от мен неща ♥


    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  10. #10

    Smile

    Цитат Първоначално написано от rostso Виж мнение
    Не съм питала за други марки конци, а цените за ДМЦ са:

    1 метър - 15 стотинки
    1 чиле (8 метра) - 75 стотинки

    Много обикалях докато намеря магазина. Видях го точко като си помислих, че са ме пратили за зелен хайвер.

    Не е на ул. Браня, а на следващата улица, успоредна на нея (пада се от страната на ХЕЙ)
    Момичета много съм разочарована от този магазин!Първо е невзрачен и може човек лесно да го пропусне,но след като успях да се пъхна в него на какво се натъкнах:
    1.Там комплектоват гоблени ,в което няма нищо лошо
    2."Магазинерката" беше крайно неучтива и първоначално ми заяви,че не продават чилета DMC,а само на метър!!!
    3.След настояване от моя страна,че имам информация и за чилета, ми беше заявено на висок тон,че може и да си закупя чилета,но след предварителна заявка,която ще изчакам 2-3 дни?!?!?
    Искам да уточня,че щях да купя голямо количество -първоначално 30 бр,а след това и още,но от цялата работа "намазаха" официалните вносители на DMC за България.
    Без да ги рекламирам,но за мен там е удоволствие да пазаря-учтиво обслужване и при нужда съвет!!!
    Искам да Ви кажа,че това никога не би могло да се случи в Германия-давам този пример,защото съм живяла дълго време там и ми е болно,че у нас простотията и невъзпитанието е на почит.
    В крайна сметка всичко приключи положително за мен:прибрах се с необходимия материал, но с малко по-изморени крака от "ненужното търсене на въпросното магазинче"!


  11. #11

    Подразбиране конци ДМЦ на метър

    Цитат Първоначално написано от rostso Виж мнение
    Не съм питала за други марки конци, а цените за ДМЦ са:

    1 метър - 15 стотинки
    1 чиле (8 метра) - 75 стотинки

    Много обикалях докато намеря магазина. Видях го точко като си помислих, че са ме пратили за зелен хайвер.

    Не е на ул. Браня, а на следващата улица, успоредна на нея (пада се от страната на ХЕЙ)
    Здравейте,
    Имате ли актуална информация за магазин в София, в който се продават конци ДМЦ на метър? Благодаря предварително polystefanova@abv.bg

  12. #12

  13. #13

    Подразбиране

    " Не е на ул. Браня, а на следващата улица, успоредна на нея (пада се от страната на ХЕЙ)[/QUOTE]
    "

    Нещо не съм обяснила добре явно. Магазина се намира така:
    Вървиш по ул. Сливница по посока Орион (Люлин) по десния тротоар, на светофара с ул. Опълченска, не пресичаш, а завиваш на дясно. Вървиш по Опълченска в посока към гарата. Магазина е на 2-рата пресечка точно на ъгъла (дървена врата с решетка).
    Дано да съм била по-ясна

  14. #14

  15. #15

    Подразбиране

    По- хубави ли са нонците на метър или ги предпочитате защото може да си
    вземете ,ако знаете метража на отделните номера които ви трябват?

Страница 1 от 5 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •