Страница 2 от 5 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 70

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Конците на метър са си абсолютно същите като конците на чиле.... те от чилето ги режат..... Далаверата е, че ако от един цвят ти трябва само за десетина бода няма нужда да се купува цяло чиле, може да си вземеш точно колкото ти трябва и естественно така излиза по-евтино.

  2. #2

    Подразбиране

    Предположих ,че това е причината,но моя позната ши една от зодиите ,където синият конец ,който е в най-голямо количество беше от бобина и непрекъснато се оплакваше,че е по-тънък,къса се и накрая за капак пусна боята.Гоблена е купен. От магазина на Опълченска обаче няма оплаквания . може би има значение партида и коя фирма от къде се снабдява.

  3. #3

    Подразбиране

    А да сте срещали някъде да продават Anchor на метър?

  4. #4

    Подразбиране

    slasch, така си е.... Лелката в магазина е крайно нелюбезна и намусена ... ВИНАГИ и очевидно с ВСИЧКИ!

    Ама не съм изнамерила друго място, от където да си набавям конци на метър, а като ми свърши конеца и ми трябва за още десетина бода не ми се купува цяло чиле..... Да не говорим, че има гоблеми с много цветова и в малки количества.... Тези гоблени бях ги отписала! Ето един жив пример - за едно дербно гобленче 20-20см. трябва да си купя конци за 50 лева..... Така, че - изтърпявам гадното лелче и това е......

  5. #5

    Smile

    Цитат Първоначално написано от rostso Виж мнение
    slasch, така си е.... Лелката в магазина е крайно нелюбезна и намусена ... ВИНАГИ и очевидно с ВСИЧКИ!

    Ама не съм изнамерила друго място, от където да си набавям конци на метър, а като ми свърши конеца и ми трябва за още десетина бода не ми се купува цяло чиле..... Да не говорим, че има гоблеми с много цветова и в малки количества.... Тези гоблени бях ги отписала! Ето един жив пример - за едно дербно гобленче 20-20см. трябва да си купя конци за 50 лева..... Така, че - изтърпявам гадното лелче и това е......
    Разбирам те мила аз не упреквам никого от форума,просто ми докривя от гадното и поведение

  6. #6

    Подразбиране

    Ами то си е за докривяване.....

    ОБАЧЕ!!!!

    Да ти издам един тънък момент.... Въпреки лошото й настроение, ако продължиш да си любезна и усмихната, лелчето ще ти направи услуги.... На мен ми даде телефона си и каза да поръчвам конци по телефона и само да ходя да си ги взема след 2-3 дена, за да не се разкарвам да давам заявка и после пак да ги взимам... Но не знам дали това си е такава услуга на магазина или ми даде телефона само на мен.....
    Да.... понякога си заслужава човек да продължи да бъде учтив, въпреки враждебното настроение отсреща....

    Пробвайте така.....

  7. #7

    Подразбиране

    Това с телефона и аз съм го правила,и понеже бях много любезна и много нахална в същото време,гадната лелка не можа да ми откаже и ми отряза конци още на същия ден.
    Казах и, че спешно ми трябват,а тя първо се оправда че и трябвало време да провери дали ги има всички конци,викам "Добре ще звънна след 1ч.пак и ще ми кажете дали ги имате"..И така каза, че ги има и след 2ч.отидох да ги взема.
    Абе бива я женицата,върши работа,само че си сменя много бързо настроенията..

  8. #8

    Подразбиране

    А къде са официалните вносители на DMC?

  9. #9

    Подразбиране

    Az si izteglix edna sxema ot internet i legendata s cvetovete kum neq e s DMC konci,no ne znam po kolko metra 6te sa mi neobxodimi ot vseki cvqt.Kak da precenq,molq pomognete mi???

  10. #10

    Подразбиране

    Аз лично си купувам по едно чиле от цвят, ако не стигне, купувам още. Ето сайт, на който може да се изчисли:
    http://www.krestikov.net/index.php?id=83&sml=31

  11. #11

    Подразбиране

    Mnogo blagodarq za suveta!Poru4ax si gi ot tuk i sled 2-3 dni 6te mi gi dostavqt s kurier.No poneje ot nqkoi cvqt imam samo po nqkolko boda,tqx gi poru4ax na metur.Dano mi stignat.Kato go zavur6a 6te vidim kakvo 6te stane.

  12. #12

    Подразбиране

    а в Пловдив дали има ДМЦ на метър някъде?

  13. #13

    Smile

    Цитат Първоначално написано от unchita Виж мнение
    а в Пловдив дали има ДМЦ на метър някъде?
    Мисля си, че в магазин "Мистър Гоблен " режат на метър ДМЦ

    http://www.facebook.com/media/set/?s...9555361&type=3 Албум с изработени от мен неща ♥


    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  14. #14

    Подразбиране

    Здравейте, незнам дали е подходящо да пиша точно тук, но си харесах един гоблен със 66 цвята и искам да попитам някой ако го е шил да ме насочи по колко метра или чилета да кумувам. Благодаря предварително.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  15. #15

    Подразбиране

    Ne znam v Plovdiv kude moje6 da nameri6,za6toto az sum ot Troqn i tuk nqma DMC,a ima samo AriadnaNai-blizko do nas DMC ima v Love4,i poradi tazi pri4ina,az predpo4etox da si poru4am ot Internet.Dali 6te dam parite za korier ili za gorivo do Love4 e edno i su6toTaka4e suveta ot men e da si gi poru4a6 ot saita na Goblenite.com i 6te ti gi dostavqt do vxodnata vrata,to4nite cvetove i neobxodimoto ti koli4estvo,za6toto moje da si gi poru4a6 na metur,ne samo na 4ileta.
    Tova e moeto mnenie,a ti sama re6ava6
    Pozdravi ot men i uspex

Страница 2 от 5 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •