Страница 1 от 5 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 70
  1. #1

    Question DMC конци на метър

    Здравейте!

    Искам да попитам някой знае ли в София дали има магазин, където се продават DMC конци на метър?

  2. #2

    Подразбиране

    Здравей, конци на метър се подават в едно магазинче на Опълченска. Незнам на кой номер е, но е на кръстовището с ул. Враня. Магазина е на ъгъла и се вижа още от Сливница.

  3. #3

    Подразбиране

    Благодаря! Много ценна информация!

    Би ли ми казала къде по-точно се намира, че с ориентацията съм много зле.....
    Някъде близо до Опълченска и Стамболийски (на мен това ми е ориентира за Опълченска)?????

  4. #4

    Подразбиране

    Грубо казано, като използвах BGMaps.com го определих като Опълченска номер 90. Казвам ти го да се ореантирах в коя част на улицата е. По точно е на кръстовището с ул. Враня.

  5. #5

    Подразбиране

    Ул.Враня е тази на която се намира сградата на ХЕИ

  6. #6

    Подразбиране

    mila , valq_78, много ви благодаря!

    Днес ходих да търся магазина и макар и трудничко (обиколих целия район) го намерих! От голяма полза ще ми е! Все за мъничко не ми стигат конците......

  7. #7

    Подразбиране

    А каква е цената на метър и какви други марки конци продават?

  8. #8

    Подразбиране

    Не съм питала за други марки конци, а цените за ДМЦ са:

    1 метър - 15 стотинки
    1 чиле (8 метра) - 75 стотинки

    Много обикалях докато намеря магазина. Видях го точко като си помислих, че са ме пратили за зелен хайвер.

    Не е на ул. Браня, а на следващата улица, успоредна на нея (пада се от страната на ХЕЙ)

  9. #9

  10. #10

    Подразбиране

    " Не е на ул. Браня, а на следващата улица, успоредна на нея (пада се от страната на ХЕЙ)[/QUOTE]
    "

    Нещо не съм обяснила добре явно. Магазина се намира така:
    Вървиш по ул. Сливница по посока Орион (Люлин) по десния тротоар, на светофара с ул. Опълченска, не пресичаш, а завиваш на дясно. Вървиш по Опълченска в посока към гарата. Магазина е на 2-рата пресечка точно на ъгъла (дървена врата с решетка).
    Дано да съм била по-ясна

  11. #11

  12. #12

    Подразбиране

    По- хубави ли са нонците на метър или ги предпочитате защото може да си
    вземете ,ако знаете метража на отделните номера които ви трябват?

  13. #13

    Подразбиране

    Конците на метър са си абсолютно същите като конците на чиле.... те от чилето ги режат..... Далаверата е, че ако от един цвят ти трябва само за десетина бода няма нужда да се купува цяло чиле, може да си вземеш точно колкото ти трябва и естественно така излиза по-евтино.

  14. #14

    Подразбиране

    Предположих ,че това е причината,но моя позната ши една от зодиите ,където синият конец ,който е в най-голямо количество беше от бобина и непрекъснато се оплакваше,че е по-тънък,къса се и накрая за капак пусна боята.Гоблена е купен. От магазина на Опълченска обаче няма оплаквания . може би има значение партида и коя фирма от къде се снабдява.

  15. #15

    Smile

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от rostso Виж мнение
    Не съм питала за други марки конци, а цените за ДМЦ са:

    1 метър - 15 стотинки
    1 чиле (8 метра) - 75 стотинки

    Много обикалях докато намеря магазина. Видях го точко като си помислих, че са ме пратили за зелен хайвер.

    Не е на ул. Браня, а на следващата улица, успоредна на нея (пада се от страната на ХЕЙ)

    метъра при нас е 0.16
    чиле ДМЦ 1 лв.

    http://www.facebook.com/media/set/?s...9555361&type=3 Албум с изработени от мен неща ♥


    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

Страница 1 от 5 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •