Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345
Показване на 61 до 70 от 70
  1. #61

    Подразбиране

    БЛАГОДАРЯ ЗА ПОМОЩТА НА ВСИЧКИ, КОИТО СЕ ОТЗОВАХА!


    Здравейте! търся конци DMC - 4060, 4080 , и 4130,4090,4130. Меланжирани са. Знаете ли от къде могат да се купят и горе долу колко струват?
    Редактирано от kozirog_f : 30.04.2011 в 12:17.

  2. #62

    Подразбиране

    От профила ви разбрах,че сте от Пловдив.На бул."6-ти септември" в близост до ресторант "Стадиона" има малко магазинче за гоблени.Жената там е много услужлива и ако тези конци се внасят в България тя може да ви ги поръча.

  3. #63

    Подразбиране

    Това са новите меланжи, в София се продават на 1,30 лв/чиле.

  4. #64

    Smile

    Цитат Първоначално написано от kozirog_f Виж мнение
    Здравейте! търся конци DMC - 4060, 4080 , и 4130,4090,4130. Меланжирани са. Знаете ли от къде могат да се купят и горе долу колко струват?

    Има и при бабата на Централна гара и в Мр Гоблен. И от двата съм купувала, но ................. цена не помня, лев и нещо беше бр.

  5. #65

  6. #66

    Подразбиране

    ДМС мулине - меланж ги има в каталога и във всеки
    магазин който продават конци за бродерия ДМС
    могат да се закупят от всеки град на България
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от i.p.stamenova : 30.04.2011 в 11:11.
    Живота е прекрасен
    i.p.stamenova@abv.bg

  7. #67

    Подразбиране

    Аз вчера посетих магазина, който се обсъжда в началото - казва се Румина намира се на ул. “Охрид” 25 А (София). За съжаление явно кризата се е отрзила и там защото метъра вече е 0,20 ст. Жената е много заета и може би оставя впечатление за неучтивост, но ако й се поусмихваш малко по-дълго се оказва, че далеч не е, а просто наистина е претрупана с поръчки.
    А относно как да го намерите - тролей 1 и 5 се взимат до спирка "ул Охрид" - 14 спирка от х-л Плиска и се обръщате по посока на кръстовището, пресичате и продължавате все направо магазинчето си има табела и е с дървена врата. успех!
    С две думи - нямам думи
    poopsie555@abv.bg

  8. #68

    Подразбиране

    Информация може би полезна за пловдивчанки:
    Конци на метър ДМЦ 1 м- 0,20 лв. вече има в Пловдив. В магазинчето за прежди, панами и конци до Събота пазара. Магазинечето се намира под кооперация / гараж с алуминиева дограма/ срещу двора на училище " Братя Миладинови". С/у стрелкови клуб построен в самия двор на училището.
    Дано съм била полезна с информацията.
    http://www.snimka.bg/?album%3baid=326795%3bold=1
    pepinapepina@abv.bg
    Среща 11.01.15 г. неделя за 13.00 часа в " Рандеву"

  9. #69

    Подразбиране конци ДМЦ на метър

    Цитат Първоначално написано от rostso Виж мнение
    Не съм питала за други марки конци, а цените за ДМЦ са:

    1 метър - 15 стотинки
    1 чиле (8 метра) - 75 стотинки

    Много обикалях докато намеря магазина. Видях го точко като си помислих, че са ме пратили за зелен хайвер.

    Не е на ул. Браня, а на следващата улица, успоредна на нея (пада се от страната на ХЕЙ)
    Здравейте,
    Имате ли актуална информация за магазин в София, в който се продават конци ДМЦ на метър? Благодаря предварително polystefanova@abv.bg

  10. #70

    Smile

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от pepina_p Виж мнение
    Информация може би полезна за пловдивчанки:
    Конци на метър ДМЦ 1 м- 0,20 лв. вече има в Пловдив. В магазинчето за прежди, панами и конци до Събота пазара. Магазинечето се намира под кооперация / гараж с алуминиева дограма/ срещу двора на училище " Братя Миладинови". С/у стрелкови клуб построен в самия двор на училището.
    Дано съм била полезна с информацията.
    Според гугълмапс - това е ул. Григор Пърличев 16. Ще опитам да отида някой ден, макар, че ми е далечко...

Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •