Страница 2 от 5 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 70
  1. #16

    Smile

    Цитат Първоначално написано от rostso Виж мнение
    Не съм питала за други марки конци, а цените за ДМЦ са:

    1 метър - 15 стотинки
    1 чиле (8 метра) - 75 стотинки

    Много обикалях докато намеря магазина. Видях го точко като си помислих, че са ме пратили за зелен хайвер.

    Не е на ул. Браня, а на следващата улица, успоредна на нея (пада се от страната на ХЕЙ)
    Момичета много съм разочарована от този магазин!Първо е невзрачен и може човек лесно да го пропусне,но след като успях да се пъхна в него на какво се натъкнах:
    1.Там комплектоват гоблени ,в което няма нищо лошо
    2."Магазинерката" беше крайно неучтива и първоначално ми заяви,че не продават чилета DMC,а само на метър!!!
    3.След настояване от моя страна,че имам информация и за чилета, ми беше заявено на висок тон,че може и да си закупя чилета,но след предварителна заявка,която ще изчакам 2-3 дни?!?!?
    Искам да уточня,че щях да купя голямо количество -първоначално 30 бр,а след това и още,но от цялата работа "намазаха" официалните вносители на DMC за България.
    Без да ги рекламирам,но за мен там е удоволствие да пазаря-учтиво обслужване и при нужда съвет!!!
    Искам да Ви кажа,че това никога не би могло да се случи в Германия-давам този пример,защото съм живяла дълго време там и ми е болно,че у нас простотията и невъзпитанието е на почит.
    В крайна сметка всичко приключи положително за мен:прибрах се с необходимия материал, но с малко по-изморени крака от "ненужното търсене на въпросното магазинче"!


  2. #17

    Подразбиране

    А да сте срещали някъде да продават Anchor на метър?

  3. #18

    Подразбиране

    slasch, така си е.... Лелката в магазина е крайно нелюбезна и намусена ... ВИНАГИ и очевидно с ВСИЧКИ!

    Ама не съм изнамерила друго място, от където да си набавям конци на метър, а като ми свърши конеца и ми трябва за още десетина бода не ми се купува цяло чиле..... Да не говорим, че има гоблеми с много цветова и в малки количества.... Тези гоблени бях ги отписала! Ето един жив пример - за едно дербно гобленче 20-20см. трябва да си купя конци за 50 лева..... Така, че - изтърпявам гадното лелче и това е......

  4. #19

    Smile

    Цитат Първоначално написано от rostso Виж мнение
    slasch, така си е.... Лелката в магазина е крайно нелюбезна и намусена ... ВИНАГИ и очевидно с ВСИЧКИ!

    Ама не съм изнамерила друго място, от където да си набавям конци на метър, а като ми свърши конеца и ми трябва за още десетина бода не ми се купува цяло чиле..... Да не говорим, че има гоблеми с много цветова и в малки количества.... Тези гоблени бях ги отписала! Ето един жив пример - за едно дербно гобленче 20-20см. трябва да си купя конци за 50 лева..... Така, че - изтърпявам гадното лелче и това е......
    Разбирам те мила аз не упреквам никого от форума,просто ми докривя от гадното и поведение

  5. #20

    Подразбиране

    Ами то си е за докривяване.....

    ОБАЧЕ!!!!

    Да ти издам един тънък момент.... Въпреки лошото й настроение, ако продължиш да си любезна и усмихната, лелчето ще ти направи услуги.... На мен ми даде телефона си и каза да поръчвам конци по телефона и само да ходя да си ги взема след 2-3 дена, за да не се разкарвам да давам заявка и после пак да ги взимам... Но не знам дали това си е такава услуга на магазина или ми даде телефона само на мен.....
    Да.... понякога си заслужава човек да продължи да бъде учтив, въпреки враждебното настроение отсреща....

    Пробвайте така.....

  6. #21

    Подразбиране

    Това с телефона и аз съм го правила,и понеже бях много любезна и много нахална в същото време,гадната лелка не можа да ми откаже и ми отряза конци още на същия ден.
    Казах и, че спешно ми трябват,а тя първо се оправда че и трябвало време да провери дали ги има всички конци,викам "Добре ще звънна след 1ч.пак и ще ми кажете дали ги имате"..И така каза, че ги има и след 2ч.отидох да ги взема.
    Абе бива я женицата,върши работа,само че си сменя много бързо настроенията..

  7. #22

    Подразбиране

    А къде са официалните вносители на DMC?

  8. #23

    Подразбиране

    Az si izteglix edna sxema ot internet i legendata s cvetovete kum neq e s DMC konci,no ne znam po kolko metra 6te sa mi neobxodimi ot vseki cvqt.Kak da precenq,molq pomognete mi???

  9. #24

    Подразбиране

    Аз лично си купувам по едно чиле от цвят, ако не стигне, купувам още. Ето сайт, на който може да се изчисли:
    http://www.krestikov.net/index.php?id=83&sml=31

  10. #25

    Подразбиране

    Mnogo blagodarq za suveta!Poru4ax si gi ot tuk i sled 2-3 dni 6te mi gi dostavqt s kurier.No poneje ot nqkoi cvqt imam samo po nqkolko boda,tqx gi poru4ax na metur.Dano mi stignat.Kato go zavur6a 6te vidim kakvo 6te stane.

  11. #26

    Подразбиране

    а в Пловдив дали има ДМЦ на метър някъде?

  12. #27

    Подразбиране

    Ne znam v Plovdiv kude moje6 da nameri6,za6toto az sum ot Troqn i tuk nqma DMC,a ima samo AriadnaNai-blizko do nas DMC ima v Love4,i poradi tazi pri4ina,az predpo4etox da si poru4am ot Internet.Dali 6te dam parite za korier ili za gorivo do Love4 e edno i su6toTaka4e suveta ot men e da si gi poru4a6 ot saita na Goblenite.com i 6te ti gi dostavqt do vxodnata vrata,to4nite cvetove i neobxodimoto ti koli4estvo,za6toto moje da si gi poru4a6 na metur,ne samo na 4ileta.
    Tova e moeto mnenie,a ti sama re6ava6
    Pozdravi ot men i uspex

  13. #28

    Smile

    Цитат Първоначално написано от unchita Виж мнение
    а в Пловдив дали има ДМЦ на метър някъде?
    Мисля си, че в магазин "Мистър Гоблен " режат на метър ДМЦ

    http://www.facebook.com/media/set/?s...9555361&type=3 Албум с изработени от мен неща ♥


    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  14. #29

    Подразбиране

    Здравейте, незнам дали е подходящо да пиша точно тук, но си харесах един гоблен със 66 цвята и искам да попитам някой ако го е шил да ме насочи по колко метра или чилета да кумувам. Благодаря предварително.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Ако никой не ти каже точно колко са необходими,единствения начин е да купиш от всички по 1 и после да купуваш тези,които ще свършат.

Страница 2 от 5 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •