Страница 3 от 5 ПърваПърва 12345 ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 70
  1. #31

    Подразбиране

    molqvi pomognete mi iskam da namerq tablica za konci ot ariadna kam dmc ili obratnoto molqvi molqvi.....

  2. #32
    На ЛС, без прикачена картинка не отговарям
    dianita_12345@abv.bg

  3. #33

    Подразбиране

    Все пак нали знаеш, че няма да е както оригинала и не можеш да сравняваш 250 цвята с 500 на дмц
    На ЛС, без прикачена картинка не отговарям
    dianita_12345@abv.bg

  4. #34

    Подразбиране

    Момичета днес разбрах, че в магазина на "Христо Ботев" 93 са пуснали конци на ДМЦ китайско производство, които са по 60 стотинки чилето. Номерата са като на ДМЦ по 2, например 444 от ДМЦ отговаря на 888 от китайските. По цвят не се различават, сравнявала съм ги. За други качества незнам...

  5. #35

    Подразбиране

    Момичета,днес видях,че в магазина мистър Гоблен на Милена стил има разпродажба на конци Анхор.Който е намислил нещо да събира-сега е момента.Цената на чиле е 55 стотинки

  6. #36

    Подразбиране

    А знаете ли дали в магазина Мистър Гоблен в Пловдив продават конци на метър?

  7. #37

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Милс Виж мнение
    А знаете ли дали в магазина Мистър Гоблен в Пловдив продават конци на метър?
    Мисля, че в " Мистър гоблен" НЕ продоват конци на метър. Скоро попитах жената на " Ресторант стадиона"/ с/у ІІ- ра поликлиника/. Оказа се , че тя продава на метър като цената й е 0,20 ст. за метър, но и не реже от всички цветове, защото обясни че има цветове, които по- рядко се търсят и срещат. На мен ми се вижда малко скъпичко, защото в Асенодград някъде има на метър по 0.15 ст.
    Но въпрос на избор все пак.
    http://www.snimka.bg/?album%3baid=326795%3bold=1
    pepinapepina@abv.bg
    Среща 11.01.15 г. неделя за 13.00 часа в " Рандеву"

  8. #38

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от pepina_p Виж мнение
    ..... но и не реже от всички цветове, защото обясни че има цветове, които по- рядко се търсят и срещат. ..
    Понякога ми се струва като взема цяло мулине, че е било отрязвано от него метър-два .... иначе ги взимам от магазин, в който не продават на метър НО по-горе написаното ме навежда на мисълта да започна да ги меря вече .....

    Във Варна има един, в близост на пазарчето до Катедралата, но там са малко криминални подбират си с кого да се държат любезно и с кого не, на вратата няма табела с раб. време, още по-малко да пише някъде как се казва фирмата им, материално отговорно лице и т.н.


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  9. #39

    Question

    А в Плевен дали се намира магазин, в който се продава DMC на метър

  10. #40

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от pepina_p Виж мнение
    Мисля, че в " Мистър гоблен" НЕ продоват конци на метър. Скоро попитах жената на " Ресторант стадиона"/ с/у ІІ- ра поликлиника/. Оказа се , че тя продава на метър като цената й е 0,20 ст. за метър, но и не реже от всички цветове, защото обясни че има цветове, които по- рядко се търсят и срещат. На мен ми се вижда малко скъпичко, защото в Асенодград някъде има на метър по 0.15 ст.
    Но въпрос на избор все пак.
    Ами мен и Асеновград ме устройва..На мен Mimik ми обясни за един магазин там, а ти кой магазин имаш предвид ? Просто в София, този на Опълченска ми е много далеч и не мога да си позволя да ходя по два пъти - един път за заявка и после, за да си взема конците...
    Редактирано от Милс : 03.09.2009 в 19:27.

  11. #41

    Подразбиране

    Може би аз да ти обясня за Асеновград - има два магазина. Единия е в търговския център. Другия е на новия кооп пазар. На пазара са по-вежливи в обслужването.

  12. #42

    Подразбиране

    Само за протокола (иначе предполагам бургазлийките си знаят) - в Бургас има едно малко магазинче за гоблени, конци (DMC, Anchor, български), панама (българска разграфена и неразграфена, Aida 16 бяла, екрю и 1-2 други цвята), рамки, в което режат DMC на метър (в момента е по 15 стотинки) и панама на нужните ви парчета. Намира се на Гурко, на пресечката с Трайко Китанчев (като тръгнете от зад бившия Университет, настоящ Съд по Гурко, на ъгъла с първата пресечка... не ме бива много в обясненията ). То е една стара голяма къща, хората живеят на 1вия етаж, магазинчето е долу в мазето. Ще се ориентирате, сигурна съм

  13. #43

    Подразбиране

    Така..вчера бях в Асеновград и магазинчето, което посетих беше това на новия пазар срещу пожарната (много лесно се намира, аз въобще не познавам града ( огромни благодарности на Mimik ). Впечатленията ми оттам са :
    Жената, която продава там е много много мила и изключително много ми помогна за гоблена, за който събирах конци и даже ми подари смеха на един гоблен, който тя в момента шие

    Чилето ДМЦ е 0,85 лв. , а на метър е 0,15 лв. (почти не липсваха конци - от 30, които ми трябваха, нямаше само 2)

    Освен ДМЦ има Ариадна (0,35 лв), Анхор и още някакви полски, които бяха по 0,40 лв, но не разбрах как се казват.

    Има от панамите на ДМЦ, които също се продават на метър.

    Също така в момента има намаление на няколко комплектовки на Ланарте.

    Това е от мен Благодарности отново за помощта

  14. #44

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Милс Виж мнение
    Така..вчера бях в Асеновград и магазинчето, което посетих беше това на новия пазар срещу пожарната (много лесно се намира, аз въобще не познавам града ( огромни благодарности на Mimik ). Впечатленията ми оттам са :
    Жената, която продава там е много много мила и изключително много ми помогна за гоблена, за който събирах конци и даже ми подари смеха на един гоблен, който тя в момента шие

    Чилето ДМЦ е 0,85 лв. , а на метър е 0,15 лв. (почти не липсваха конци - от 30, които ми трябваха, нямаше само 2)

    Освен ДМЦ има Ариадна (0,35 лв), Анхор и още някакви полски, които бяха по 0,40 лв, но не разбрах как се казват.

    Има от панамите на ДМЦ, които също се продават на метър.

    Също така в момента има намаление на няколко комплектовки на Ланарте.

    Това е от мен Благодарности отново за помощта
    Извода - пазарувайте в Асеновград

  15. #45

    Smile

    Реклама:
    Привет ,може ли някои да ми каже DMC конци на метър от къде мога да купя - гр. ВАРНА.

Страница 3 от 5 ПърваПърва 12345 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •