Страница 3 от 10 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 149
  1. #31

    Подразбиране

    Благодаря ви за добрите отзиви, момичета
    masha_a, моля ти се, излез от ъгъла
    pepen и Наде, кутията е готова, дървена, вътре си има 6 отделения за пакетчетата чай /изнамерих я в магазин на ТСМ/.
    Мотива го монтирах на принципа на pin keep, но не сложих вата, защото използвах дебел картон. Очертах мотива върху капака с молив и върху очертаното залепих ширита, а после и мотива. Много е лесно, използвах РVС лепило, продава се в книжарниците, то е бяло и като изсъхне става прозрачно, съхне малко бавно, но пък е доста силно.
    Редактирано от smeshko : 08.01.2010 в 10:24.

  2. #32

    Подразбиране

    Такаааа, тъй като темата за подаръци получени извън играта за Нова година е закрита и я няма направо тук ще си пусна прекрасния подарък, който получих от Smeshko
    Бях много приятно изненада, не очаквах!!! Получих страхотен подарък - един страхотен органайзер, мечтахе си за такъв, още повече като видях твоя, но знам, че не мога да си направя и си имах само така мечта...Перфектен е органайзера, да не говорим за цветовете - страхотни лилави, а този ДМС лилав конец е просто супер, и две игли- позлатени нали така се казват...Комплектчето е страхотно, не бях виждала такова нещо... Миличка, страшно ме трогна и още повече искам да ти благодаря за това, че си отделила от малкото, ценно време, което имаш за бродиране да сътвориш тази красота за мен
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #33

    Подразбиране

    Това са последните ми дребосъци, умишлено не ги показвам готови, по-нататък ...

  4. #34

    Подразбиране

    Напоследък хич не ми се бродира, но се напънах да си оформя малките бродерийки.

  5. #35

    Подразбиране

    Понеже напоследък не ми се бродира се хванах да довършвам стари започнати неща - първото сърце го почнах преди година и половина като експеримент на бг панама кръстчета с 3 ката конец, стана голямо и по-грубо, но не си личи на снимката, а второто е много малко, което пак не си личи на снимката. Тепърва ще мисля как да ги оформям, че още нямам идеи, чакам ги да дойдат

  6. #36

    Подразбиране

    Да си изтипосам след дълго затишие какво съм спретнала. Първото и аз не знам как да го нарека, нещо като несесер за бродирачески джунджурийки.
    Другите са ясни, няма как коледната вълна да не ме помете, не са оформени, защото още мисля като какво да ги направя

  7. #37

    Подразбиране

    Мариета, Живи, Никол - благодаря за вниманието и пожеланията
    Сега показвам коледните, орнаментите /възглавничките им викат вкъщи/ ги довърших между Коледа и Нова година. А ангелчето остана за оформяне за следващата Коледа, живот и здраве. С това приключих 2010г. и сега продължавам с едно Нимюе, то е при етапите.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  8. #38

    Подразбиране

    нещо ново и мъничко - книжка за игли
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  9. #39

    Подразбиране

    Браво,идеята и оформлението са супер.Много оригинално!

  10. #40

    Подразбиране Въпрос

    Невероятно красиви са! Аз съм нова тук и доста неща не са ми ясни! Рамките предварително ли се избират, или се поставят след като се ушие?

  11. #41

    Подразбиране

    Сианка, игленичето е прекрасно сигурно иглите в него ще шият сами

  12. #42

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Николета Йорданова Виж мнение
    Невероятно красиви са! Аз съм нова тук и доста неща не са ми ясни! Рамките предварително ли се избират, или се поставят след като се ушие?
    Рамките се избират след като се ушие гоблена. Препоръчвам ти да разгледаш целия форум - има раздел с въпроси и отговори, доста е полезен.

  13. #43

    Подразбиране

    dudka_85, Ради, Николета, благодаря за вниманието.
    Сега да се похваля с новата си обложка за готварската книга, от много прелиствания взе да се разпада и ето какво й измислих.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  14. #44

    Smile

    Много оригинална.............

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    Отново интересно и оригинално.Браво!

Страница 3 от 10 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •