Показване на 1 до 13 от 13
  1. #1

    Подразбиране моля за съвет

    Ще си нося за рамкиране "Гърция", "Тоскана" и "Венеция" и искам Вашето мнение. През една програма за виртуално рамкиране на постери избрах един вариант за рамки и искам вашия съвет. На картинките не са самите гоблени, а оригиналите по които са правени. Предварително благодаря за вашите мнения и съвети
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #2

    Подразбиране

    Според мен са точно подбрани. На тъмна рамка гоблена изпъква по-добре.

  3. #3

    Подразбиране

    Аз рамкирах моите от тази серия в еднакви рамки, но с различни цветови нюанси. Гърция ми е с тъмносиня рамка, Слънчогледите - с тъмносива - почти черна, а Италия /този който наричаш Тоскана мисля че се казва Италия/ - с тъмнозелена. Този с маковете /който е все още в плановете ми/ ще сложа в тъмно-кафява, а Венеция - отново в тъмносиня. Цветовете на този вид рамки обаче са толкова тъмни, че погледнати отдалеч приличат на съвсем черни. Мисля че така стоят много добре, само че рамките трябва да са малко по-широки, както и паспартуто.
    Ето първите три на снимка:
    http://goblenite.org/showthread.php?t=1893&page=5

  4. #4

    Подразбиране

    Аз бих си поиграла с цвета на паспартуто,а защо не и с цвета на рамките!Гоблените са красиви,с доста модерен нюанс,така че нищо не ти пречи да пробваш с нещо по-различно!
    И все пак - избери това,което на теб ти харесва!
    http://pepa555.mylivepage.com/about - моите гоблени

  5. #5

    Подразбиране

    Благодаря на всички за съветите отивам в Бриколаж да ги нося за рамки и после ще показвам какво съм измислила.

    Хубав ден на всички!

  6. #6

    Подразбиране

    Ето още малко варианти
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  7. #7

    Подразбиране

    Жалко, че нямаше рамки в жълто да екпериментирам и с него за Италия
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  8. #8

    Подразбиране

    Забравих
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  9. #9

    Подразбиране

    Доне, аз бих сложила синя рамка на морските пейзажи и малко по-широко паспарту в нюанс на синьото Изглеждат много свежи
    Чудесни са! Скоро и аз мисля да ги комплектовам
    Очаквам с нетърпение да ги видя рамкирани!

  10. #10

    Подразбиране

    Да питам може ли? тези гоблен какви са, в смисъл на коя фирма, от къде сте ги купували? За пръв път ги виждам но много ми харесаха

  11. #11

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от galia71 Виж мнение
    Да питам може ли? тези гоблен какви са, в смисъл на коя фирма, от къде сте ги купували? За пръв път ги виждам но много ми харесаха
    Тоскана и Гърция са от разчупените пеизажи на Вервако.Схемите ги има в нета.Предполагам, D0nka ги е комплектовала сама.
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  12. #12

    Подразбиране молба

    Момичета , някоя от Вас има ли схемите на Венеция/ Само на нея нямам схемите/- ако да- мога ли да помоля за тях? Дони дано да избереш подходящи рамки и да ги покажеш.
    rascito@abv.bg

  13. #13

    Подразбиране

    Реклама:
    Благодаря на всички за помощта и съветите, най-късно утре гоблените ще бъдат взети от ателието и ще видите какво съм измислила защото виртуалните рамки са едно, а човек като отиде на място се получава друго.Ще помоля и модераторите да махнат темата ако счетат за уместно.
    На всички усмихнат ден и спорна седмица

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •